PARTNERZY PORTALU

Nowoczesny sklep Biedronka ruszył w Mławie

Zakupy w nowej Biedronce w Mławie nabierają nowego wymiaru, ponieważ na klientów czeka wiele wygodnych rozwiązań: 32 miejsca parkingowe, w tym dwa miejsca dla osób  z niepełnosprawnościami, 5 kas tradycyjnych, 2 czytniki cen, a także przestronna sala sprzedaży o powierzchni 715 mkw.

Ta placówka, jak każdy nowy sklep Biedronki, została wyposażona również w ekologiczne nowości technologiczne, takie jak automatyczne i regulowane oświetlenie LED oraz regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2.

Ekologiczne sklepy Biedronka

– Nowa Biedronka w Mławie została zaprojektowana w nowoczesnym formacie, który wyróżnia sie zoptymalizowanym i bardziej przystępnym dla klientów ustawieniem produktów. Nasi Świeżoznawcy, eksperci dbający, by sprzedawane przez sieć owoce i warzywa posiadały wysoką jakość, zatroszczyli się o wygodny podział stanowisk na owocowe, warzywne oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niższej temperaturze. Placówka zaproponuje klientom również świeżo wypiekane pieczywo. Jednocześnie w sklepie zostały wydzielone strefy z kosmetykami oraz artykułami promocyjnymi – mówi Maciej Solecki, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego.

Biedronka przy al. Św. Wojciecha 13 w Mławie jest czynna od poniedziałku do czwartku w godz. od 06:00 do 23:00, w piątki i soboty od 06:00 do 23:30, a w niedziele handlowe w godz. 08:00 – 20:00.

Grupa Jeronimo Martis rozwija sieć sklepów Biedronka

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki – największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 3000 sklepów zlokalizowane w ponad 1100 miejscowościach, która jest obecna na polskim rynku od 25 lat. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach.

W 2019 r. Biedronka współpracowała z ponad 1000 polskich dostawców, od których pochodziło 93 proc. produktów w ofercie sieci. Jeronimo Martins Polska S.A., zatrudniając około 70 tys. osób, jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce i drugą co do wielkości polską firmą. Wartość inwestycji Grupy Jeronimo Martins w Polsce od 1995 r. to ponad 14 mld zł.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

LET'S TALK RETAIL

Informacje partnerów portalu

Najemcy

artykuły spożywcze
3 031 lokalizacji
Biedronka to największa sieć sklepów detalicznych dyskontowych w Polsce. Pierwsze markety Jeronimo Martins - właściciela sieci detalicznej - powstały w…
Baza danych

Firmy

Operator drogerii Hebe. Dziś Grupa Jeronimo Martins działa w trzech krajach: Polsce, Portugalii i Kolumbii – i zatrudnia łącznie ponad…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top