PARTNERZY PORTALU

Netto debiutuje w kolejnym mieście

Mieszkańcy śląskiego Cieszyna mogą zrobić już zakupy w nowo otwartym sklepie Netto. To pierwsza placówka znanego dyskontera w tym mieście. Sieć nieprzerwanie kontynuuje ekspansję na terenie kraju, realizując w ten sposób swoją strategię opartą o nowoczesny koncept 3.0.

Model Netto 3.0. powstał w odpowiedzi na bieżące oczekiwania konsumentów, a także najnowsze trendy rynkowe. Jego elastyczność pozwala na łatwe dostosowywanie go do szybko zmieniających się potrzeb kupujących.

– Realizując naszą strategię opartą o koncept 3.0., na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby klientów, ale co ważne, wszystko, co robimy jest też zgodne z naszą polityką odpowiedzialności społecznej – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Tym razem Netto zawitało do Cieszyna. To nasz pierwszy sklep w tym mieście. Mamy nadzieję, że mieszkańcom przypadnie do gustu skandynawska prostota, ale też i wyrazistość naszej nowej placówki, a bogata oferta produktowa i komfort robienia zakupów sprawią, że będzie to ich ulubione miejsce codziennych sprawunków – dodaje.

Otwarcia i remodeling

Nowy sklep Netto w Cieszynie jest zlokalizowany przy ul. Motelowej 20. Placówka wyposażona została w niezbędne zabezpieczenia, chroniące zarówno klientów, jak i pracowników sklepu. Oprócz otwarć nowych placówek, sieć prowadzi równolegle intensywny remodeling już istniejących. W efekcie, już ponad 150 sklepów funkcjonuje – w mniejszym lub większym stopniu – zgodnie z nowym modelem Netto.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najemcy

artykuły spożywcze
380 lokalizacji
Sieć handlowa, która w ciągu 25 lat swojej obecności na polskim rynku, wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w…
Baza danych

Firmy

Netto Polska to wywodząca się z Danii sieć handlowa działająca na polskim rynku od 25 lat. Jest jedną z największych…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top