PARTNERZY PORTALU

Salon Cross Jeans otwarty w Porcie Rumia

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan, które liczy blisko 80 sklepów, właśnie powiększyło ofertę modową. 28 listopada do grona najemców tego obiektu dołączył salon firmowy marki Cross Jeans, który zajął lokal o powierzchni ponad 100 mkw. Za komercjalizację Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan odpowiada Ceetrus Polska.

Klienci Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan mogą obecnie korzystać z bogatej oferty blisko 80 sklepów, wśród których są butiki odzieżowe, obuwnicze, salony z wyposażeniem i aranżacją wnętrz, a także liczne punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Pod koniec listopada grono najemców pomorskiego centrum handlowego powiększyło się o markę Cross Jeans.

Poszerzone portfolio najemców

Firma Cross Jeans jest europejskim dostawcą produktów z najwyższej klasy denimu w kategorii lifestyle. W salonie Cross Jeans otwartym w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan klienci mogą znaleźć kolekcje dla kobiet i mężczyzn. Uzupełnią ją także dostępne w salonie akcesoria, jak paski czy skarpety, a także obuwie.

– Zależy nam na tym, by portfolio najemców obecnych w naszej galerii handlowej sukcesywnie rozszerzało się. Dlatego szczególnie cieszy nas, że marka Cross Jeans obdarzyła nas zaufaniem w tak trudnym czasie, jakim jest pandemia i zdecydowała się na otwarcie salonu w naszym centrum handlowym. Liczymy na to, że nowy salon będzie cieszył się dużym zainteresowaniem klientów – mówi Monika Brandeburg, property manager w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.

Drugi sklep na Pomorzu

Marka Cross Jeans jest obecna w szafach Polaków od ponad 25 lat. Sklepy firmowe można znaleźć w kilkunastu miastach na terenie kraju. Salon otwarty w Porcie Rumia, będzie drugą lokalizacją marki w województwie pomorskim.

– Nasza decyzja o rozpoczęciu współpracy z Portem Rumia Centrum Handlowym Auchan jest odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów, mieszkających w województwie pomorskim. Wyselekcjonowana oferta produktowa, salon przyjazny klientowi oraz profesjonalna obsługa – to trzy filary, na których oparliśmy koncept nowego salonu Cross Jeans w Porcie Rumia – mówi Piotr Rdzanek, sales director w Cross Jeans.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
35 000 m2
Port Rumia Centrum Handlowe Auchan to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Dostosowane do…
Baza danych

Najemcy

Lokalizacji: 17
Cross Jeans jest europejską, jeansową marką lifestyle’ową, która tworzy kolekcje zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn od początku lat 90-tych.…
Baza danych

Firmy

ceetrus-logo
developer/inwestor
Ceetrus Polska sp. z o.o. jest właścicielem 24 Centrów Handlowych Auchan  w  tym Galerii Łomianki i Galerii Bronowice. Firma dysponuje…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top