PARTNERZY PORTALU

Więcej mody w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

W wymagającym czasie pandemii Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała powiększa ofertę handlową i rozwija współpracę z najemcami, szczególnie z firmami lokalnymi. 28 listopada swój sklep otworzyła marka SiMe oferująca galanterię skórzaną oraz skórzane obuwie damskie. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała odpowiada Ceetrus Polska.

Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała działa na bielskim rynku obiektów handlowych od 2001 roku. Klienci mogą korzystać z oferty blisko 50 sklepów w wielu kategoriach oraz punktów usługowych. Pod koniec listopada, tuż po ponownym otwarciu butików w centrum handlowym, swój sklep otworzyła marka SiMe. Jej salon mieści się w lokalu o powierzchni 73 mkw.

– To dla nas szczególnie ważne, że w trudnym czasie pandemii koronawirusa najemcy dostrzegają możliwości biznesowe, jaki daje obecność marek w obiektach handlowych. Cieszę się, że właściciel marki salonów SiMe obdarzył nas zaufaniem i zdecydował się na otwarcie kolejnej swojej lokalizacji w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała – mówi Aleksandra Złotek, property manager w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała.

SiMe rozwija współpracę z Ceetrus

Marka SiMe powstała w 2014 roku, a jej butiki można obecnie znaleźć w trzech miastach – Mikołowie, Tychach oraz w Bielsku-Białej. Wśród asortymentu dostępnego w salonie SiMe w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała są różnorodne modele torebek damskich, pochodzących od producentów z Polski, Włoch i Francji, w tym marek David Jones, Laura Biaggi, Monnari, Femestage, Nobo, Pierre Cardin. Ofertę salonu uzupełnia obuwie damskie oraz galanteria skórzana, wśród której można znaleźć paski, portfele oraz różnego rodzaju etui.

Salon SiMe w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała jest drugą lokalizacją marki w obiektach z portfolio Ceetrus Polska. Z oferty marki SiMe mogą również korzystać klienci Centrum Handlowego Auchan Mikołów. Za komercjalizację Centrów Handlowych Auchan odpowiada firma Ceetrus Polska.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
44 700 m2
Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała to hipermarket Auchan z galerią handlową oferującą ponad 40 sklepów, punkty usługowe i restauracje. Obiekt jest…
Baza danych

Firmy

ceetrus-logo
developer/inwestor
Ceetrus Polska sp. z o.o. jest właścicielem 24 Centrów Handlowych Auchan  w  tym Galerii Łomianki i Galerii Bronowice. Firma dysponuje…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top