PARTNERZY PORTALU

Martes Sport zmodernizował salon w szczecińskim centrum Galaxy

Należące do EPP szczecińskie centrum handlowe Galaxy startuje z zupełnie nową odsłoną multibrandowego sklepu Martes Sport. Otwarty po modernizacji lokal oferuje jeszcze większy wybór odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych popularnych marek na blisko 1200 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej.

Nowa koncepcja salonu, oparta na badaniach customer experience, powstała we współpracy ze znaną pracownią Schwitzke Górski oraz firmą badawczą Omnisense. Sklep Martes Sport przeszedł całkowitą przemianę i zachęca do odwiedzin jasną i przejrzystą prezentacją produktów, nowoczesną aranżacją oraz przyjazną i funkcjonalną nawigacją ułatwiającą klientom odnalezienie stref tematycznych i szukanego artykułu. Realizację wyróżnia zastosowanie innowacyjnych rozwiązań opartych na nowych technologiach. Witryny prezentują się jeszcze atrakcyjniej, dzięki zastosowaniu ekranów lcd, a w całym sklepie wykorzystano ekologiczne i energooszczędne oświetlenie w technologii LED.

– Martes Sport nie zwalnia tempa i prężnie pracuje nad otwarciami nowych lokalizacji, wprowadzeniem nowoczesnych rozwiązań do aktualnie istniejących sklepów oraz wdrażaniem wysokiej jakości customer experience. Nowa odsłona naszego salonu w Galaxy kusi klientów licznymi atutami, w tym świetną ofertą produktową i nowoczesną estetyką – mówi Tomasz Barchański, Expansion Director w Martes Sport.

Galaxy rozbudowuje portfel marek

– Galaxy zbudowało swoją pozycję preferowanej destynacji zakupowej dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego dzięki starannej rozbudowie portfela marek i dbaniu o potrzeby zakupowe wszystkich naszych klientów, w tym bardzo licznej grupy fanów sportowego stylu. Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić naszemu długoletniemu najemcy – Martes Sport – korzystne warunku do rozwoju, ułatwiając mu decyzję o modernizacji swojego salonu – mówi Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

Galaxy to najpopularniejsze i największe miejsce zakupów i rozrywki w województwie zachodniopomorskim. Położone przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych Szczecina, stanowi część ścisłego centrum miasta. Na powierzchni 58 tys. mkw. znajduje się 190 sklepów. Klienci mają też dostęp do najnowocześniejszego w regionie kina, kręgielni i przestrzeni fitness.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
58 000 m2
CHR Galaxy to obecnie największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie zachodniopomorskim Na powierzchni 56,6 tys. mkw. znajduje się 190 sklepów i…
Baza danych

Najemcy

odzież i artykuły sportowe
Lokalizacji: 400
Martes Sport to sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. W ofercie Martes Sport znajdują się markowe artykuły sportowe do uprawiania najbardziej popularnych…
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Spółka, która działa według formuły…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy