PARTNERZY PORTALU

Pasibus ma już prawie 30 lokalizacji w Polsce

Sieć burgerowni otwiera kolejny lokal, tym razem w Galerii Amber w Kaliszu. To już 27. lokal marki i 10. stworzony we współpracy ze spółką Helios. Restauracja czynna będzie od 4 grudnia 2020 r.

– W końcu Pasibus zawita w Kaliszu – niezmiernie nas to cieszy. Po perturbacjach roku 2020 jesteśmy gotowi zaprosić Pasibrzuchów w nasze skromne progi. Na razie możemy się otworzyć tylko na odbiór zamówień na wynos, ale zrobimy wszystko by kaliskie Pasibrzuchy wyszły od nas uśmiechnięte – tłumaczy Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Pasibusa.

Obecnie tylko na wynos lub w dostawie

Ze względu na wprowadzone w Polsce restrykcje sanitarne, kaliski lokal Pasibusa będzie serwował burgery tylko w opcji na wynos – po zamówieniu na miejscu lub przez telefon. W najbliższym czasie uruchomiona zostanie także opcja zamówień z dowozem realizowana z partnerami zewnętrznymi.

Obecnie działa 24 z 27 lokali marki, oferują one zarówno odbiór burgerów na miejscu, jak i z dowozem. Klienci mogą składać zamówienia, korzystając z aplikacji i systemów zewnętrznych partnerów oraz własnej usługi Pasibusa – Pasi Dostawy, która jest dostępna na stronie pasidostawa.pl.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najemcy

gastronomia
27 lokalizacji
Sieć restauracji typu fast-food. Marka narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Pierwszy food truck Pasibusa stanął właśnie w stolicy…
Baza danych

Firmy

Operator polskiej sieci gastronomicznej Pasibus. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się już w 13 miastach w Polsce. Marka prowadzi 26 lokali…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy