PARTNERZY PORTALU

Outlet Park w Szczecinie z największym sklepem Tchibo w regionie

Należący do EPP szczeciński Outlet Park poszerzył swoją ofertę o nowego najemcę – unikalny format Tchibo oferujący produkty związane ze spożyciem kawy oraz artykuły użytkowe. Nowy sklep Tchibo to największa w regionie zachodniopomorskim i pierwsza lokalizacja marki w koncepcie outlet (267 mkw.) i w nowej odsłonie z coffee barem.

– Salon Tchibo to zupełnie nowa propozycja w ofercie ulubionego centrum outletowego w województwie zachodniopomorskim. Klienci doceniają tę markę za aktualne trendy ze świata mody, aranżacji wnętrz, sportu i gospodarstwa domowego oraz klimatyczną atmosferę kawiarni z kawą doskonałej jakości w rozsądnej cenie. Jej debiut świetnie uzupełnia ofertę Outlet Parku Szczecin, który będąc połączeniem centrum wyprzedażowego z regularnym centrum handlowym, jest strategiczną lokalizacją handlową w 7. największym mieście w Polsce pod względem liczby ludności – mówi Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

– Po przekroczeniu liczby 50 sklepów w Polsce nasza marka kontynuuje ekspansję. Szukamy wyjątkowych lokalizacji, a świetna pozycja Outlet Parku Szczecin pozwoli nam wzmocnić pozycję w regionie, nie tylko dzięki najnowszej ofercie uzupełnianej regularnie nowymi produktami wpisującymi się w aktualne trendy, ale również pod względem obecności w miejscu tak chętnie wybieranym przez klientów – mówi Edyta Potera, Head of Expansion w Polsce, Tchibo.

Outlet Park w Szczecinie to propozycja 120 sklepów na powierzchni ponad 28 tys. mkw. Najnowsza marka w Outlet Parku, która właśnie dołączyła do portfolio, to lubiany przez Polaków koncept Tchibo, który łączy funkcje baru kawowego i sklepu. W pierwszej outletowej lokalizacji marki w Szczecinie klienci znajdą atrakcyjną ofertę produktów, w tym kawę i akcesoria do jej parzenia oraz szeroką ofertę tematycznych kolekcji najciekawszych produktów w kategoriach gospodarstwa domowego, mody czy sportu. Jak podkreśla zarząd obiektu, popularnością będą cieszyć się też kategorie sezonowe, jak np. dekoracje na zbliżające się Święta. W ofercie baru kawowego jednego z największych detalistów i producentów kawy na klientów czeka nie tylko bogaty wybór aromatycznej, świeżo palonej małej czarnej, ale również napoje na jej bazie w wersji na gorąco i zimno oraz słodkie wypieki i desery – w Outlet Parku obecnie serwowane wyłącznie na wynos.

120 sklepów w Outlet Park Szczecin

Outlet Park, największe i jedyne centrum wyprzedażowe w regionie zachodniopomorskim, dysponuje ponad 28 tys. mkw. powierzchni najmu. To unikatowy projekt, który jako pierwszy w Polsce łączy centrum wyprzedażowe z funkcjami typowymi dla regularnego centrum handlowego. Znajduje się tu 120 sklepów oraz punktów usługowych oraz m.in. supermarket Netto, przychodnia Dom Lekarski, klub fitness Calypso oraz 7-salowe kino sieci Helios. Obiekt należy do EPP.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

outlet
28 000 m2
Outlet Park to największe i jedyne centrum wyprzedażowe w regionie zachodniopomorskim. To unikatowy projekt, który jako pierwszy w Polsce łączy…
Baza danych

Najemcy

artykuły spożywcze
54 lokalizacji
Firma Tchibo rozpoczynała działalność w Niemczech, dystrybuując kawę drogą wysyłkową. Dziś stała się jednym z największych detalistów i producentów kawy,…
Baza danych

Firmy

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Spółka, która działa według formuły…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy