Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Nowe Bielawy poszerzają ofertę modową

Po blisko miesięcznej przerwie, w minioną sobotę wszystkie sklepy w Nowych Bielawach wznowiły działalność a wraz z nimi otwarto nowy salon popularnej polskiej marki odzieżowej Monnari. Nowy sklep ma 180 mkw., a w jego ofercie można znaleźć szeroką ofertę ubrań i dodatków dla kobiet.

– Monnari to marka od lat niezwykle popularna wśród Polek, mająca swoje sklepy w najlepszych centrach handlowych w całym kraju. Od teraz także mieszkanki Torunia i okolic mogą skorzystać z szerokiej oferty marki. Nowo otwarty sklep w Nowych Bielawach jest dziś jedynym w mieście należącym do tej sieci – mówi Joanna Bieniek, Leasing Manager Newbridge Poland.

– Pojawienie się Monnari w naszym centrum handlowym dopełnia coraz szerszą ofertę modową, zwłaszcza tę skierowaną do kobiet. To już 27. sklep mający w swoim asortymencie ubrania i akcesoria – dodaje.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

I faktycznie, Nowe Bielawy coraz mocniej zaznaczają się na modowej mapie Torunia. Centrum handlowe w ostatnich latach przeszło szeroko zakrojoną modernizację, odświeżając przy okazji swoją ofertę. Dziś można w niej znaleźć sklepy tak znanych marek jak m.in. Big Star, Carry, Quiosque, Bialcon, Esotiq, Ryłko, Wojas czy CCC.

– Już jedną trzecią naszej oferty stanowią sklepy z szeroko pojętą modą. To jeden z tych segmentów, który najdynamiczniej rozwija się w Nowych Bielawach, systematycznie zaskakując klientów nowościami. Co więcej, jako wciąż rozwijające się centrum convenience i obiekt, który dobrze radzi sobie w aktualnej rzeczywistości, jesteśmy coraz bardziej atrakcyjnym partnerem biznesowym dla marek modowych – mówi Joanna Bieniek.

180 mkw. powierzchni handlowej dla Monnari

Co sprawiło, że najemca zdecydował się na zainwestowanie w lokal w toruńskim centrum? – Nowe Bielawy to prężnie rozwijająca się placówka handlowa z niedocenionym potencjałem. Niewątpliwym jej atutem jest atrakcyjna lokalizacja i rozwinięta infrastruktura drogowa. Na podkreślenie zasługują również liczne działania marketingowe zmierzające do uwypuklenia atrakcyjnej oferty współpracujących najemców – informuje Maciej Wołczek, Dyrektor ds. marketingu w firmie Size z o.o., franczyzobiorca Monnari.

W nowo otwartym salonie Monnari w Nowych Bielawach klientki znajdą aktualną kolekcję. Nie brakuje także kolekcji specjalnych, w tym tej stworzonej we współpracy z ambasadorką marki, aktorką Małgorzatą Sochą. W nowym sklepie znaleźć można także linie ubrań plus size, dzięki czemu znajdą tu coś dla siebie kobiety o różnych typach sylwetek.

– Klientki kupią u nas odzież w różnorodnych rozmiarach – od 36 do 52. Ponadto, posiadamy szeroką ofertę akcesoriów, takich jak torebki, portfele, biżuteria czy bielizna. W salonie funkcjonować będzie także atrakcyjny program lojalnościowy, w ramach którego klientki mogą liczyć na dodatkowe rabaty oraz prezent urodzinowy – dodaje Maciej Wołczek.