PARTNERZY PORTALU

Only otwiera salon w Galerii Północnej

Wraz z początkiem grudnia do najemców Galerii Północnej dołączyła duńska marka modowa Only, zajmując lokal o powierzchni 450 mkw. W ofercie sklepu znalazła się wysokiej jakości odzież damska i dziecięca, a także modne ubrania męskie, które nie są dostępne w żadnym innym sklepie tej marki w Warszawie. Oficjalne otwarcie miało miejsce w sobotę, 5 grudnia.

– Cieszymy się, że mimo trudnej sytuacji w branży handlowej cały czas dołączają do nas nowi najemcy. Sklep Only doskonale uzupełni naszą dotychczasową ofertę modową, która szczególnie teraz cieszy się wzmożonym zainteresowaniem klientów po ponownym otwarciu sklepów. Wierzymy, że rozbudowany asortyment marki ułatwi wielu osobom zakupy, a jednocześnie umożliwi kupienie wyszukanych produktów w atrakcyjnych cenach – mówi Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager, GTC S.A.

Rośnie oferta handlowa Galerii Północnej

Mimo nieustannie trwającej pandemii koronawirusa oferta Galerii Północnej regularnie się powiększa. Tym razem do najemców dołączyła duńska marka modowa Only, adresowana głównie do młodych i niezależnych kobiet. W ofercie sklepu oprócz odzieży damskiej można jednak znaleźć duży wybór ubranek dziecięcych oraz modne kolekcje z linii męskiej, które w całej Polsce dostępne są tylko w kilku sklepach. Nowo otwarty salon Only znajduje się na pierwszym piętrze w sąsiedztwie sklepu Reserved i zajmuje lokal o powierzchni 450 mkw.

Z okazji otwarcia nowego salonu w Galerii Północnej, marka Only zapowiedziała 30 proc. rabatu na cały asortyment, z którego klienci mogą skorzystać aż do końca grudnia. Only to duńska marka, odzieżowa założona w 1995 roku. Obecnie posiada 4,5 tys. sklepów na całym świecie. Jej kolekcje są nowoczesne i stylowe tworzone tak, by klienci zawsze czuli się modnie, niezależnie od sytuacji. Wszystkie produkty dopracowane są w najmniejszych szczegółach, dzięki czemu ich jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Galeria Północna ma ponad 64 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września 2017 roku. Grupa GTC jest deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Środkowo-Wschodniej.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
64 000 m2
Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy. W obiekcie znajduje się ponad 200 sklepów,…
Baza danych

Najemcy

odzież damska
Lokalizacji: 30
Only to kolejna po Vero Modzie marka duńskiego koncernu odzieżowego – Bestseller Retail, wprowadzona na rynek polski. Dostępna jest obecnie…
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
Grupa GTC jest deweloperem i inwestorem działającym w sektorze nieruchomości, na rynku polskim oraz stolicach Europy Środkowo-Wschodniej. Prowadzi działalność w…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top