PARTNERZY PORTALU

Berlin Döner Kebap rozwija sieć własną i franczyzową

berlin-doner-kebap-restauracja-focus-mall-bydgoszcz

Sieć Berlin Döner Kebap otworzyła nową restaurację. Do portfela marki dołączyła Galeria Mazovia w Płocku. Jest to już 58 lokalizacja największej w Polsce sieci oferującej tego typu dania.

Obecne otwarcie to efekt konsekwentnie realizowanej polityki rozwoju sieci, w której znajdują się zarówno lokale własne jak i franczyzowe. Najnowszą inwestycję otworzył Franczyzobiorca związany z marką od dłuższego czasu.

Rozwój sieci i usługi delivery

– Obecna sytuacja mocno pokrzyżowała nasze plany.  Realizacja inwestycji w trakcie pandemii okazała się trudniejsza i bardziej czasochłonna niż standardowo – mówi Karol Kostyrka, Manager ds. Rozwoju. – Od pierwszego dnia działalności prowadzimy sprzedaż zarówno na wynos jak i w dostawie. Są to, w tym momencie, jedyne dostępne dla nas kanały sprzedaży. Mamy jednak nadzieję, że już niedługo sytuacja ulegnie zmianie i powrócimy do pełnej normalności umożliwiając konsumpcję w strefie food court – dodaje.

Berlin Döner Kebap tworzy restauracje w Polsce od ponad 20 lat. Sieć można odnaleźć m.in. w takich miejscach jak: Galeria Krakowska w Krakowie, Galeria Bałtycka i Forum w Gdańsku, Złote Tarasy w Warszawie, Forum w Gdańsku, Galeria Kaskada w Szczecinie  czy kompleks Baltic Park Molo w Świnoujściu. Dynamicznie rozwija się także kanał delivery, który znacznie zyskał na popularności w ciągu ostatnich miesięcy.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najemcy

gastronomia
53 lokalizacji
Marka powstała 2 marca 1971 roku w Berlinie. Tego dnia na Kreuzbergu turecki emigrant Mahmut Aygün po raz pierwszy przygotował…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy