Sinsay z największym salonem w Galerii Północnej

Sinsay, Galeria Północna

W grudniu br. w Galerii Północnej odbyło się otwarcie największego salonu Sinsay w Polsce o powierzchni liczącej 2,7 tys. mkw. Do dyspozycji klientów oddano dwa piętra z bogatym asortymentem modnych ubrań i dodatków dla kobiet oraz mężczyzn, a także kolekcje dla najmłodszych.

Sinsay w Galerii Północnej to do tej pory największy, a za razem najbardziej nowoczesny sklep marki. Oprócz spektakularnej powierzchni salon wyróżnia się nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem utrzymanym w jasnych barwach nadających pomieszczeniu jeszcze większej przestronności, a jednocześnie stanowiących idealne tło dla kolorowych i różnorodnych kolekcji marki. W trosce o komfort oraz bezpieczeństwo klientów w czasie pandemii sklep wyposażono w aż dziewiętnaście przymierzalni. Dzięki temu odwiedzający mogą sprawnie przymierzyć ubrania bez oczekiwania w długich kolejkach.

– To dla nas duże wyróżnienie, że tak duża marka wybrała Galerię Północną na lokalizację swojego największego sklepu w Polsce. Oferta Sinsay jest magnesem dla całych rodzin, którzy są naszymi kluczowymi odwiedzającymi. Dlatego cieszymy się, że oferta Galerii Północnej tak znacząco się powiększy. Szczególnie teraz w okresie zakupów przedświątecznych – mówi Roman Bugajczyk, Dyrektor Galerii Północnej.

Sinsay, Galeria Północna
Sinsay, Galeria Północna

W nowo otwartym sklepie Sinsay klienci znajdą bogaty asortyment ubrań damskich, męskich oraz dziecięcych w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie brakuje też modnych akcesoriów oraz propozycji na gwiazdkowe prezenty zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych.

O Galerii Północnej

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza nowoczesna galeria handlowa oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 tys. mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września 2017 roku. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz Tzur Architects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

galeria handlowa
64,000 m2
Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy. W obiekcie znajduje się ponad 200 sklepów,…
Baza danych

Najemcy

odzież młodzieżowa
Lokalizacji: 210
Sinsay to najmłodsza marka spółki LPP S.A. Skierowana do nastolatek. Pierwsze sklepy marki otwarte zostały w marcu 2013 roku. Łącznie…
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
Grupa GTC jest deweloperem i inwestorem działającym w sektorze nieruchomości, na rynku polskim oraz stolicach Europy Środkowo-Wschodniej. Prowadzi działalność w…
Baza danych
Scroll to Top