PARTNERZY PORTALU

Kolejna marka debiutuje w łódzkiej Manufakturze

Marki, które chcą rozpocząć rozwój na rynku łódzkim, najczęściej wybierają jeden adres – Manufaktura to miejsce, w którym warto debiutować. Wie o tym także pochodząca z Trójmiasta, marka biżuteryjna Jubitom. W ostatnich tygodniach otworzyła swój pierwszy w Łodzi firmowy salon.

Manufaktura w Łodzi zyskała najemcę, który w ofercie ma biżuterię i zegarki na każdą okazję – od tych najbardziej luksusowych, po te w stylu fashion. Jubitom to pochodząca z Trójmiasta rodzinna firma z 40-letnią tradycją. Salon Jubitom w Manufakturze ma 69 mkw.

Prestiżowa lokalizacja

Salon Jubitom mieści się w prestiżowej lokalizacji, w centralnym punkcie budynku galerii handlowej, w pobliżu światowych marek premium.

– Chcemy wzmacniać rozpoznawalność marki Jubitom na rynku dóbr luksusowych. Z tego względu przy wyborze nowych lokalizacji ważny jest dla nas prestiż miejsca, w którym otwierać będziemy salon. Manufaktura, podobnie jak nasza sieć, łączy w sobie tradycję i nowoczesność, modę i elegancję z luksusem – ocenia Jarosław Gąska, Dyrektor Generalny Jubitom.

W ofercie łódzkiego salonu są m.in. ekskluzywne kolekcje z diamentami i kamieniami naturalnymi, linie modowe i ślubne. Poza autorskimi kolekcjami biżuterii Jubitom oferuje również wyroby światowych marek, m. in. Frank Trautz, Calvin Klein czy Guess. Dostępne w salonach Jubitom zegarki pochodzą z wielu znanych, szwajcarskich manufaktur, takich jak Omega, IWC Schaffhausen, Ulysse Nardin, Carl F. Bucherer, TAG Heuer, Ball, Longines czy Rado.

Nie bez powodu, Jubitom w Manufakturze ma w ofercie tak wyselekcjonowane, ekskluzywne marki. – Nasi klienci to wymagający koneserzy doceniający najwyższą jakość i wyselekcjonowane produkty. Z pewnością kolekcja Jubitom świetnie uzupełni aktualną ofertę Manufaktury – tłumaczy Anna Łajszczak-Kucharska, Tenants Relationship Manager Manufaktury.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
110 000 m2
ManufakturaManufaktura jest miejscem spotkań łodzian, a także obowiązkowym punktem na mapie każdego turysty odwiedzającego Łódź. To największe w regionie centrum…
Baza danych

Najemcy

Jubitom
jubiler - biżuteria
32 lokalizacji
Firma Jubitom została założona w 1980 roku, choć historia jej powstania i pierwszych osiągnięć na rynku jubilerskim sięga znacznie wcześniejszych…
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
Od 24 lat, Apsys projektuje i zarządza przestrzeniami handlowymi we Francji i w Polsce. Apsys rozwija innowacyjne, „szyte na miarę”…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy