PARTNERZY PORTALU

Galeria Sudecka uzupełnia tenant-mix o markę Banquet

Oferta należącej do EPP Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze poszerzyła się o ofertę akcesoriów do gotowania i wyposażenia kuchni marki Banquet. W nowo otwartym salonie (140 mkw.) na pasjonatów kulinariów w eleganckiej oprawie czeka kompletny asortyment produktów do przygotowywania, serwowania i przechowywania potraw.

Najnowsze trendy w kuchni, duży wybór wzorów, wysoka funkcjonalność i dobra jakość – wśród 2000 produktów do kuchni i domu, jakie ma w swojej ofercie Banquet, miłośnicy gotowania z pewnością znajdą sprzęt kuchenny i gadżety, które pomogą im w sprawnym przygotowaniu nawet najbardziej wyszukanych potraw. Bogaty asortyment nowego sklepu obejmuje również serwisy obiadowe, zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym wzornictwie z ceramiki, szkła użytkowego i porcelany, oraz pojemniki do przechowywania żywności.

Nowa marka wśród najemców

– Na święta klientom Galerii Sudeckiej serwujemy kompletny asortyment wyposażenia kuchni i jadalni z marką Banquet, która właśnie otworzyła się w naszym centrum. Propozycja nowego sklepu idealnie uzupełnia nasz tenant miks. To świetna wiadomość dla mieszkańców Jeleniej Góry, ponieważ to pierwszy najemca w Galerii Sudeckiej z tak dużą ofertą akcesoriów do kuchni i domu. Wychodzimy naprzeciw obecnej sytuacji, w której urozmaicenie gotowania w domu i możliwość stworzenia eleganckiej atmosfery we własnej jadalni jest potrzebne klientom jak nigdy dotąd – mówi Tomasz Nowakowski, Asset Manager w EPP.

Galeria Sudecka jest największym centrum handlowo-rozrywkowym w Jeleniej Górze. W obiekcie, który dysponuje 31 tys. mkw. powierzchni najmu, działa blisko 100 sklepów i punktów usługowych. Centrum jest jedyną galerią handlową w powiecie jeleniogórskim z multipleksem kinowym sieci Helios. Galeria Sudecka to również centrum zabaw dla dzieci, bogata oferta gastronomiczna, hipermarket, wiele debiutujących lokalnie marek odzieżowych.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
30 462 m2
Galeria Sudecka zlokalizowana jest w dzielnicy Zabobrze. W ofercie znajduje się blisko 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz wielo…
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Spółka, która działa według formuły…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy