Mallson: Centrum Łopuszańska 22 mocno rozpoczyna 2021 rok. Już w styczniu otwarcie sklepu Dealz

Dealz to kolejny nowy najemca w portfolio Centrum Łopuszańska 22 w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W 2020 roku swoje sklepy w obiekcie uruchomiły już takie marki jak Action czy Pepco, a kolejne brandy m.in. Jysk – przygotowują się do otwarcia.

Trudny pandemiczny czas Centrum Łopuszańska 22 wykorzystało na nieprzerwany rozwój oraz przyciągniecie nowych marek poszerzających dotychczasową ofertę Centrum.  Rozszerzenie portfolio  o marki dyskontowe jak Action, Pepco, KiK czy Biedronka znalazło bezpośrednie odzwierciedlenie w wynikach odwiedzalności Centrum.

Dealz zajmie 450 mkw.

Nowy sklep Dealz o powierzchni 450 mkw. zaoferuje klientom duży wybór produktów spożywczych, drogeryjnych oraz artykułów wyposażenia domu.  W ofercie znajdzie się z ponad 3500 produktów w tym najlepszych, światowych marek w konkurencyjnych cenach. Otwarcie zaplanowane jest na 15 stycznia.

Centrum Łopuszańska 22 to galeria o powierzchni 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej usytuowanej na jednym poziomie licząca 120 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Kluczowi najemcy obiektu to m.in. Biedronka, Media Expert, Sinsay, Action, Rossmann, KiK, Pepco, Ochnik, Natura, Kubenz, Recman, Esotiq, Grycan, Femestage Eva Minge, Ziaja, Tiffi, Maxi ZOO czy Kebab King. Klienci mają do dyspozycji 1,3 tys. wygodnych naziemnych miejsc parkingowych zlokalizowanych wokół centrum. Ofertę handlową wzbogaca ultranowoczesna strefa rozrywkowa Airo. Na powierzchni 4 tys. mkw., znajduje się park trampolin Airo oraz kosmiczna sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids. Obiekt przyciąga rodziny z dziećmi, grupy szkolne i zorganizowane z Warszawy i okolic. Chętnie uczęszczają do niego okoliczni mieszkańcy, pracownicy strefy biznesowej a także mieszkańcy innych dzielnic Warszawy i okolic. W sąsiedztwie znajduje się stacja podmiejskiej kolejki WKD, z której korzystają mieszkańcy ościennych gmin. Właścicielem i zarządcą Centrum Łopuszańska 22 jest spółka Devin Investments która współpracuje z firmą Mallson Polska przy rekomercjalizacji obiektu.

Mallson komercjalizuje i rekomercjalizuje ponad 60 obiektów handlowych

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn

PARTNERZY PORTALU

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
17 500 m2
Łopuszańska 22 to centrum handlowo-usługowe położone przy ul. Łopuszańskiej 22 w warszawskich Włochach (dawniej MODO Domy Mody). W obiekcie znajduje…
Baza danych

Najemcy

artykuły spożywcze, drogeria, księgarnia - prasa, odzież i artykuły dziecięce
Lokalizacji: 80
Dealz to koncept sklepów oferujących produkty znanych marek z różnych branż w konkurencyjnych cenach. Grupa Poundland/Dealz działa na rynku od…
Baza danych

Firmy

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top