PARTNERZY PORTALU

Zielone Arkady z największą siecią burgerowni w Polsce

Bobby Burger – największa polska sieć burgerowni otworzyła swój lokal w Zielonych Arkadach, który jest jednocześnie pierwszą restauracją w regionie, zlokalizowaną w centrum handlowym. Od połowy grudnia klienci mogą składać zamówienia na wynos, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Bobby Burger to pierwsza i zarazem największa polska sieć burgerowni. Jej początki sięgają 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych wyruszyło food truckiem na ulice Warszawy. Zaledwie rok później pojawił się pierwszy lokal w samym centrum stolicy. Po podboju serc gastronomicznych 19 polskich miast, przyszedł czas na Zielone Arkady – największe centrum handlowe w regionie.

Bobby Burger zajął lokal o powierzchni 30 mkw.

Przestrzeń burgerowni Bobby Burger w Zielonych Arkadach wyróżnia streetowa grafika na ścianie bocznej, nawiązująca do charakteru marki. Restauracja, której powierzchnia wynosi 30 mkw. jest utrzymana w spójnym klimacie firmy w taki sposób, aby wizyta w niej była nowym doświadczeniem dla klientów, przy jednoczesnym utrzymaniu spójności i standaryzacji produktów.

W menu burgerowni w Zielonych Arkadach – obok klasycznych burgerów ze 100 proc. wołowiną – klienci znajdą propozycje drobiowe, burgery wegetariańskie oraz pozycję, która jest w pełni wegańska. Dodatkowo każdego burgera można dowolnie modyfikować i zmieniać go według własnych preferencji i zwyczajów żywieniowych. Asortyment obejmuje również szeroką ofertę autorskich sosów oraz dodatki w postaci frytek, onion ringsów, mozzarella sticksów czy wegańskich nuggetsów.

Bobby Burger w Zielonych Arkadach jest drugim lokalem sieci w Bydgoszczy, ale pierwszym zlokalizowanym w centrum handlowym. Nowy punkt zlokalizowany jest na pierwszym piętrze w strefie gastronomicznej.

Szeroka oferta marek w Zielonych Arkadach

Zielone Arkady to nowe wyjątkowe miejsce na mapie handlowej Bydgoszczy oraz województwa kujawsko-pomorskiego. Swoją wyjątkowość Zielone Arkady zawdzięczają przede wszystkim bardzo szerokiej ofercie handlowej (200 sklepów, restauracji i kawiarni oraz punktów usługowych), doskonałej lokalizacji w centrum Bydgoszczy oraz niecodziennym rozwiązaniom architektonicznym. Zielone Arkady to Centrum Handlowe oferujące zupełnie nową jakość zakupów, o której klienci mogą się przekonać dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz szerokiej ofercie usług serwisowych.
Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
50 000 m2
Centrum Handlowe Zielone Arkady oferuje ok. 200 sklepów, restauracji, kawiarni oraz punktów usługowych. Zielone Arkady prezentują bogatą ofertę branży sportowej,…
Baza danych

Najemcy

gastronomia
Lokalizacji: 42
Bobby Burger to pierwsza i zarazem największa polska sieć burgerowni. Jej początki sięgają 2012 roku, rok później pojawił się pierwszy…
Baza danych

Firmy

Polska spółka córka przedsiębiorstwa ECE z siedzibą w Warszawie została założona w 1997 roku. Na liście centrów handlowych zarządzanych przez…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top