Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Biedronka otworzyła siedem nowych sklepów jednego dnia

Sklepy, które 17 grudnia po raz pierwszy przyjęły klientów to placówki, wygodne, ekologiczne oraz przyjemne. Na mapie Polski nie ma miejsc, gdzie w okolicy nie dałoby się zlokalizować przynajmniej jednego sklepu sieci Biedronka. W ciągu dziewięciu miesięcy 2020 roku, sieć otworzyła 52 nowe placówki, a 167 zmodernizowała.

Biedronka przyspiesza przed świętami, by w tym szczególnym czasie być jeszcze bliżej klientów, w czwartek 17 grudnia klientów przyjęło siedem nowych sklepów sieci Biedronka. Wszystkie te placówki sieć otworzyła jednego dnia. Dwie z nich powstały w Gdańsku i znajdują się przy ul. Chrobrego 79e i Balcerskiego 2. Pozostałe zapraszają na zakupy mieszkańców Morynia (woj. zachodniopomorskie), Jabłonny (woj. mazowieckie), Gnojnika (woj. małopolskie) oraz Chocianowic (woj. opolskie) a także Łukowa w woj. lubelskim, gdzie od dzisiaj działają już trzy sklepy sieci Biedronka.

Ekologiczne rozwiązania w sklepach Biedronka

Każda z nowych Biedronek jest przyjazna środowisku ze względu na zastosowane oświetlenie LED oraz regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2 oraz charakteryzuje się nowym układem przestrzeni, skupiającym się na bardziej przystępnym wyeksponowaniu produktów.

– Od 25 lat sieć Biedronka jest częścią codzienności wszystkich Polaków. Choć trwający rok był dla wszystkich trudny, sklepy Biedronka pozostawały otwarte bez względu na okoliczności, gwarantując Polakom stały dostęp do najwyższej jakości produktów w niskich cenach – mówi Marek Wróbel, dyrektor ekspansji w sieci Biedronka.

 

4127 mkw. sali sprzedaży, 342 miejsca parkingowe, 28 kas zwykłych, 11 samoobsługowych i 188 miejsc pracy – te zbiorcze liczby charakteryzują siedem nowych sklepów sieci Biedronka, które pojawiły się na mapie Polski 17 grudnia.  Z myślą o komforcie klientów, każda z placówek została wyposażona w minimum cztery kasy tradycyjne, a w wybranych sklepach klienci będą mogli skorzystać z kas samoobsługowych. Przy nowych obiektach znajdują się również parkingi dla zmotoryzowanych klientów z kilkudziesięcioma miejscami, uwzględniającymi potrzeby osób z niepełnosprawnościami.

W sklepach w Moryniu, Gnojniku, Chocianowicach i Łukowie klienci sieci Biedronka będą mogli skorzystać z lady tradycyjnej, gdzie możliwy jest zakup mięs i serów na wagę. To rozwiązanie wprowadzone z myślą o klientach, którzy lubią kupować wybraną przez siebie ilość produktów, chcą hermetycznie je zapakować lub rozbić mięso na kotlety.