Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

ZPPHiU: współdziałanie i wzajemna pomoc szansą na nową normalność

Zbliża się czas spotkań, rozmów z bliskimi, czas spokoju i wytchnienia, ale też moment na refleksje. Zostawiamy Państwa z apelem: zacznijmy nowy rok silniejsi razem, bo wszyscy nawzajem się potrzebujemy – piszą w świąteczno-noworocznym apelu przedstawiciele ZPPHiU.

Ten niezwykły rok pokazał, jak nieprzewidywalny bywa każdy kolejny dzień. Jak niespodziewane wydarzenia chwieją losem i odmieniają rzeczywistość zarówno biznesową, jak i prywatną. Moglibyśmy długo wymieniać kataklizmy i katastrofy, z którymi przyszło nam się mierzyć. Porażki i błędy, które były też naszym udziałem. Frustracje i złość wynikające z bezsilności i otaczającego chaosu Ten rok sprawił, że wydarzyło się wiele dobrego i za to jesteśmy wdzięczni. W czasie niezwykle ciężkim budziła się empatia, uważność a dotychczasowe priorytety uległy przewartościowaniu.

Partykularyzmy odłożone na bok

Dziękujemy wszystkim Przedstawicielom branży handlowo usługowej, którzy ponad konkurencyjnymi podziałami zjednoczyli się w trudnym czasie, by wspólnie działać i ratować jeden z najważniejszych sektorów polskiej gospodarki.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

Dziękujemy Rządowi za wysłuchanie naszego głosu, zaangażowanie i poszukiwanie najlepszych rozwiązań ratunkowych. Za troskę o najwyższe dobro Polaków – bezpieczeństwo. Dziękujemy Mediom za wsparcie w tłumaczeniu trudnych spraw, za rzetelność przekazów i pochylanie się nad naszymi bolączkami. Dziękujemy naszym Klientom, którzy nie porzucili nas w trudnych chwilach i wspierali oraz nadal wierzą, że przetrwamy i odbudujemy się w nowej rzeczywistości. Dziękujemy wreszcie wszystkim naszym Pracownikom, którzy niestrudzenie wspierają nas lojalnie w ekstremalnie trudnych warunkach.

Wyrażamy ogromną wdzięczność wszystkim, którzy w tym roku odłożyli na bok partykularyzmy, dostrzegając większy sens we współdziałaniu i wzajemnej pomocy.

Nowa normalność w 2021 roku

W tej przygnębiającej rzeczywistości pełnej obaw i niepewności, życzymy zachowania optymizmu i pogody w planowaniu. Mniej stresów, spokoju ducha i pewności, że przyszłość należy do nas. Życzymy determinacji, mądrych wyborów i odwagi w podejmowaniu trudnych decyzji. Życzymy wytrwałości w dążeniach ale też rozwoju i otwartości na zmiany, bo te z pewnością jeszcze przed nami.

Przede wszystkim jednak, bądźmy zdrowi. Wtedy będziemy mogli działać i realizować najbardziej ambitne plany. Niezależnie od tego czy jesteśmy konkurentami, biznesowymi przeciwnikami czy oponentami w dyskursie politycznym. Potrzebujemy się nawzajem. Twórzmy zatem wspólnie bezpieczną rzeczywistość, w której szacunek, uczciwość i wzajemne zrozumienie będą kreować nową jakość normalności w nadchodzącym 2021 roku.