PARTNERZY PORTALU

Bonarka promuje zakupy w systemie click&collect

bonarka-centrum-handlowe-krakow-nepi-rockcastle

Od początku stycznia Centrum Handlowe Bonarka razem z najemcami promuje zakupy w systemie click&collect. Pozwala on na wygodne złożenie zamówienia online w wybranych sklepach obecnych w galerii i jego szybki, bezpłatny odbiór przy okazji codziennych sprawunków. To najwygodniejsze i wyjątkowo bezpieczne rozwiązanie, które jednocześnie jest wyrazem wsparcia dla lokalnych najemców.

Click&collect to hybrydowe podejście, łączące najważniejsze funkcjonalności zakupów online oraz stacjonarnych. Szeroki wybór produktów w sklepach internetowych – nielimitowany powierzchnią lokalu oraz możliwość nieskrępowanego przeglądania dziesiątek artykułów w najdogodniejszym czasie i dowolnym miejscu to dla wielu klientów zalety nie do przecenienia. Z kolei możliwość bezpośredniego sprawdzenia zakupionych produktów oraz szybki odbiór osobisty w wybranym czasie lub sprawny zwrot to niewątpliwe atuty zakupów stacjonarnych.

Bezpieczeństwo, oszczędność i ekologia

Zakupy click&collect to także wyjątkowo bezpieczna opcja w kontekście utrzymania odpowiedniego dystansu społecznego – stanowiska odbioru przesyłek u najemców posiadających usługę, zlokalizowane będą blisko wejść do sklepu, zamówienie jest opłacane bezgotówkowo już w trakcie składania go przez internet, a czas kontaktu z personelem może być ograniczony do minimum.

Poza ekonomiczną przesłanką w postaci darmowej przesyłki zamówienia do punktu odbioru, zakupy w systemie click&collect charakteryzują się także aspektem ekologicznym – hurtowy transport dostarczanych paczek oraz zwrotów przez sklepy stacjonarne generuje znacząco niższy ślad węglowy niż pojedyncze przesyłki dostarczane do domów. Pozwala on także na zmniejszenie liczby opakowań i produkowanych odpadów. Branża centrów handlowych to sektor, który w ostatnich latach coraz aktywniej inwestuje w rozwiązania przyjazne środowisku.

Wybierz sklep, zrób zakupy on-line i odbierz zamówienie w Bonarce

Skorzystanie z możliwości zrobienia zakupów w systemie click&collect jest niezwykle proste i intuicyjne. Wystarczy wejść na stronę www Centrum Handlowego Bonarka, a następnie w zakładce click&collect wybrać sklep i złożyć w nim zamówienie on-line. Każda wizytówka najemcy posiada krótką instrukcję zamówienia przesyłki do wybranego sklepu stacjonarnego. Przewidywany czas realizacji to od kilku do kilkunastu godzin, a o możliwości odebrania przesyłki klienci zostaną poinformowani smsem lub mailem.

Wybierając odbiór osobisty #WspieramyNaszeSklepy. Lokalne zakupy to sposób, by pomóc utrzymać ich miejsca pracy. Najemcy, udostępniając możliwość odbioru towaru w sklepie, dbają o utrzymanie miejsc pracy pracowników – a lokalne zakupy pozwalają na ich wsparcie.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

bonarka-centrum-handlowe-krakow-nepi-rockcastle
galeria handlowa
92 000 m2
Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze.
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
Rockcastle Poland Sp. z o.o. należy do NEPI Rockcastle -  grupy inwestycyjnej i deweloperskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. NEPI Rockcastle posiada…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy