PARTNERZY PORTALU

Karuzela przygotowuje duży obiekt handlowy w Zduńskiej Woli

Karuzela, Zduńska Wola

Spółka Karuzela przygotowuje nowy projekt o powierzchni 10 tys. mkw. GLA. w Zduńskiej Woli. Obiekt powstanie przy ulicy Łódzkiej, głównej arterii stanowiącej „kręgosłup” komunikacyjny miasta.

– Projekt realizujemy w oparciu o przebudowę dawnego budynku handlowego „Galerii Zduńskiej”, który dostosujemy do obecnych standardów – mówi Grzegorz Pękalski, Członek Zarządu spółki Karuzela Holding.

– Dodatkowo w zeszłym tygodniu wygraliśmy przetarg na nabycie od miasta przylegającej działki o powierzchni 1,6 ha, na której planujemy zrealizować kolejną część obiektu w formie parku handlowego o powierzchni ponad 5 tys. mkw. – dodaje Pękalski.

Ruszyła komercjalizacja Karuzeli w Zduńskiej Woli

Kompleks zaoferuje łącznie 10 tys. mkw. nowocześniej powierzchni handlowej, w której sklepy otworzą operatorzy działający już w Zduńskiej woli jak i nieobecni jeszcze w mieście.

– Obserwujemy duże zainteresowanie tym i innymi projektami w miastach o wielkości poniżej 50 tysięcy mieszkańców. Obecna sytuacja związana z COVIDem nie zmienia strategii najemców, którzy przyszłość handlu widzą w realizowanym przez Karuzelę i innych deweloperów formacie parków handlowych – dodaje Piotr Wasilewski z firmy Nuvalu, odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu.

Przypomnijmy, obecnie pod nazwą Karuzela działają już obiekty w Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Gołdapi, Mrągowie, Wrześni i Ełki. Aktualnie trwa budowa kolejnej w Kołobrzegu. W ciągu kolejnych dwóch lat spółka zamierza zbudować obiekty w Puławach i Świebodzinie oraz rozbudować te istniejące w Wodzisławiu Śląskim i Wrześni.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

Karuzela, Zduńska Wola
park handlowy
10 000 m2
Karuzela Zduńska Wola to obiekt o formacie parku handlowego, który powstanie przy ulicy Łódzkiej, głównej arterii komunikacyjnej miasta Zduńska Wola.…
Baza danych

Firmy

Firma Karuzela Holding specjalizuje się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Karuzela Holding w swych działaniach koncentruje…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Osoby

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy

Osoby

Opcje