Nowa marka slow-fashion w Alfa Centrum

tatuum-alfa-centrum

Tatuum – polska marka, która od ponad 20 lat w swoich projektach łączy uniwersalną klasykę z modnym luzem od 11 marca br. jest obecna także w Alfa Centrum. Salon w białostockiej galerii to jeden z pierwszych tzw. seasonal store, w którym modele z poprzednich kolekcji marki dostępne są w obniżonych cenach.

Tatuum jest firmą z tradycjami, ale stale śledzi i reaguje na globalne zmiany w branży modowej. Marka od początku istnienia tworzy wielosezonową, jakościową odzież inspirowaną naturą. Uniwersalny charakter projektów to odpowiedź na potrzeby klientów – zmęczonych „szybką” modą, niską jakością produktów i dynamicznie rotującymi trendami. Dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowych tkanin i dzianin, stonowanej kolorystyce oraz sprawdzonym krojom, ubrania i dodatki Tatuum są znakomitym wyborem dla klientów w każdym wieku.

Seasonal store to zupełnie nowy koncept sprzedażowy, wpisujący się w ideę slow fashion. Modele dostępne w lokalach tego formatu pochodzą z poprzednich kolekcji marki i oferowane są z co najmniej 50-procentową zniżką. To sprawdzone i docenione produkty – teraz dostępne w jeszcze korzystniejszej cenie.

Butik Tatuum w Alfa Centrum znajduje się na pierwszym piętrze galerii, w pobliżu mBanku i salonu Zara. Niemal 122 mkw. urządzono zgodnie z minimalistyczną estetyką marki – we wnętrzu dominuje jasne drewno oraz szaro-stalowe detale. Asortyment sklepu obejmuje odzież damską i męską oraz akcesoria – warto pamiętać, że są to końcówki kolekcji, dlatego liczba egzemplarzy jest ograniczona.

Alfa Centrum Białystok

Alfa Centrum Białystok to największe centrum handlowe na Podlasiu. Zlokalizowane w sercu Białegostoku, zostało wybudowane w 2008 roku, na pofabrycznych terenach dawnej fabryki Eugeniusza Beckera. Na łącznej powierzchni 86 tys. mkw., znajduje się ponad 157 lokali handlowo-usługowych oraz 7-salowe kino. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

galeria handlowa
37 000 m2
Centrum handlowe Alfa Centrum Białystok zlokalizowane jest w sercu Białegostoku. Zostało wybudowane w 2008 roku, na pofabrycznych terenach dawnej fabryki…
Baza danych

Najemcy

odzież damska, odzież męska
Lokalizacji: 89
Tatuum to polska sieć sklepów modowych z ofertą dla kobiet i mężczyzn. Obecnie posiada ok. 90 salonów. Poza Polską rozwija…
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
Rockcastle Poland Sp. z o.o. należy do NEPI Rockcastle -  grupy inwestycyjnej i deweloperskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. NEPI Rockcastle posiada…
Baza danych
Scroll to Top