PARTNERZY PORTALU

POLOmarket kontynuuje modernizację sklepów

Zgodnie z zapowiedziami, największa polska sieć supermarketów POLOmarket nie zwalnia tempa i planuje kolejne otwarcia nowych i zmodernizowanych obiektów. Z końcem marca br. otwarty został gruntownie przebudowany sklep w Rakoniewicach (woj. wielkopolskie).

Zmodernizowany sklep w Rakoniewicach zyskał znacznie powiększoną salę sprzedaży (do 633 mkw.) oraz nowe wyposażenie. Dla klientów oznacza to dużo większy komfort zakupów, korzystanie z wygodnych poszerzonych alejek, a także między innymi z nowego stoiska mięsno – wędliniarskiego oraz warzywno – owocowego.

Inwestycja POLOmarket w Rakoniewicach to także wiele rozwiązań proekologicznych, przede wszystkim optymalizacja zarządzania energię zużywaną do utrzymywania odpowiednich temperatur w systemach chłodzących i grzewczych. Kluczową w tym zakresie była inwestycja w instalacje systemu odzysku ciepła, dzięki któremu odzyskiwana energia cieplna wykorzystywana jest do ogrzania sali sprzedaży. Obiekt wyposażony został także w wewnętrzne i zewnętrzne oświetlenie led.

Modernizacja i rozbudowa sieci POLOmraket

Sieć POLOmarket regularnie otwiera nowe i zmodernizowane supermarkety, poszukując jednocześnie nowych lokalizacji.

Grupa POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W skład Grupy POLOmarket wchodzi również spółka logistyczna. Aktualnie sieć tworzy ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Miesięcznie sklepy sieci odwiedza prawie 9 mln klientów w całym kraju. Obecnie POLOmarket jest pracodawcą dającym zatrudnienie 5,8 tys. osobom.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najemcy

artykuły spożywcze
Lokalizacji: 290
Polomarket to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Początkowo sieć Polomarket liczyła 27 sklepów. Dziś…
Baza danych

Firmy

POLOmarket sp. z o.o. to operator polskiej sieci sklepów spożywczych. Markety sieci obecne są zarówno w małych, jak i dużych…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top