Mallson: Sinsay i House w gronie najemców Parku Handlowego Retalia w Grodzisku Mazowieckim

Marki Sinsay oraz House należące do grupy LPP otworzą swoje jedyne w mieście sklepy w Parku Handlowym Retalia. Obie marki zajmą łącznie ponad 1,3 tys. mkw. powierzchni najmu.

Retalia powstanie w najlepszej lokalizacji handlowej w mieście – przy głównej arterii miasta – ul. Królewskiej, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719. Miejsce to stanie się najważniejszą destynacją handlową i największym skupiskiem sklepów w regionie. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajdują się m.in. Lidl, Aldi, Biedronka, restauracja McDonald’s drive oraz stacja benzynowa Orlen. Poza świetnym położeniem komunikacyjnie – przy głównym skrzyżowaniu – dodatkowo w najbliższym otoczeniu Retalii zlokalizowane są przystanki autobusowe oraz największe osiedla mieszkaniowe – co poza przyjezdnymi z całego miasta i regionu, zapewni też wielu niezmotoryzowanych klientów na codzienne zakupy.

W parku handlowym znajdzie się 12 sklepów

W Parku Handlowym Retalia na powierzchni ok 5 tys. mkw. znajdować się będzie 12 sklepów znanych sieci handlowych i usługowych.

Inwestorem Parku Handlowego jest firma Retalia z Grodziska Mazowieckiego, a za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Rozpoczęcie budowy zaplanowano w połowie br., a otwarcie na I połowę 2022 r.

Mallson odpowiada z koncepcję komercyjną Parku Handlowego Retalia

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn

PARTNERZY PORTALU

Informacje partnerów portalu

Projekty

park handlowy
5 000 m2
Retalia powstanie w najlepszej lokalizacji handlowej w mieście – przy głównej arterii miasta - ul. Królewskiej, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej…
Baza danych

Firmy

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top