Eobuwie.pl otwiera nowe centrum dystrybucyjne w Bukareszcie

Salon eobuwie.pl w Magnolia Park

Nowe centrum logistyczne wesprze obsługę na kluczowych dla spółki rynkach: Rumunii, Bułgarii i Grecji. W Bukareszcie klienci zyskają dostęp do usługi Same Day Delivery – dostawy w ten sam dzień. W centrum dystrybucyjnym przechowywanych będzie 1,5 mln par butów.

Do tej pory do dystrybucji produktów na terenie Europy spółka wykorzystywała dwa centra logistyczne zlokalizowane w centrali, w Zielonej Górze. Inwestycję w Rumunii realizuje belgijski deweloper powierzchni logistycznych i przemysłowych. Budynek spełnia wszelkie normy prośrodowiskowe. Potwierdza to przyznany certyfikat EDGE ADVANCED. Eobuwie.pl S.A. będzie najemcą obiektu.

Usługa Same Day Delivery

– Rumunia to jeden z naszych najważniejszych rynków. Mamy w tym bogate doświadczenie, dzięki realizacji aktywnej sprzedaży w 16 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Atutem lokalizacji jest komfortowy dojazd do Sofii i dalej do Aten. Bułgaria i Grecja to także kluczowe dla nas obszary. Zależy nam na tym, aby klientom z tej części Europy zagwarantować jeszcze szybsze dostawy. W niedalekiej przyszłości w Bukareszcie będzie to możliwe w ramach usługi Same Day Delivery, czyli “Tego Samego Dnia” – mówi Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.pl S.A.

Kompleks zajmie 15 tys. mkw. W kolejnych latach firma planuje rozbudowę nawet do 40 tys. mkw. wykorzystując własne know-how, infrastrukturę i standardy zarządzania.

To nie jedyna zagraniczna inwestycja, jaką w drugiej połowie roku planuje spółka. Jak informowaliśmy w komunikacie prasowym, w dniu 29. marca, w lipcu w czeskiej Pradze otworzy pierwszy sklep stacjonarny.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Najemcy

obuwie dziecięce, obuwie męskie, obuwie damskie
Lokalizacji: 26
Eobuwie.pl jest liderem polskiego rynku e-commerce w kategorii obuwie. Produkty zamawiane przez e-sklep wysyłane są w ciągu 24h. Z oferty…
Baza danych

Firmy

retailer
CCC S.A. jest największą detaliczną spółką obuwniczą w Europie Środkowej i jednym z największych producentów obuwia w Europie. Poza rynkiem…
Baza danych
Scroll to Top