Frentzza – Pizza & Friends i Meet & Fit z lokalem w Pruszkowie

frentzza-pizza

Będące w portfolio firmy „7 Street Łukasz Błażejewski” marki „Frentzza – Pizza & Friends” oraz „Meet & Fit – Slow Food” rozpoczęły swoją działalność w Pruszkowie.

Pruszkowski lokal powstał w formacie hybrydowym, czyli w ramach jednego lokalu funkcjonują dwie marki, a w jego wnętrzach w jednej części są elementy wystroju charakterystyczne dla Meet & Fit, a w drugiej dla Frentzza. Lokal znajduje się przy ul. Ołówkowej 1D ma powierzchnię 90 m2 i jest w stanie pomieścić 25 gości na sali konsumpcyjnej oraz 25 osób na zaplanowanym przed lokalem ogródku letnim. Lokal w Pruszkowie jest nastawiony zarówno na obsługę gości w lokalu jak i na sprzedaż w kanale delivery.

– W planach na najbliższe tygodnie mamy otwarcie również hybrydowego lokalu „Frentzza – Pizza & Friends” z  „Meet & Fit – Slow Food” w Sierpcu oraz dwóch lokali „Frentzza – Pizza & Friends” w Warszawie – mówi Łukasz B. Błażejewski, Dyrektor Generalny.

Frentzza – Pizza & Friends to miejsce gdzie można zjeść klasyczną pizzę, ale także wybrać jedną z wielu w 100% roślinnych pizz. Pizze z menu Frentzza to klasyczne kompozycje z włoskich składników przy zachowaniu umiarkowanych cen.

Facebook
LinkedIn

PARTNERZY PORTALU

Informacje partnerów portalu

Najemcy

gastronomia
Lokalizacji: 8
Frentzza – Pizza & Friends to sieć pizzerii, działająca od połowy 2020 roku. Marka jest rozwijana w miastach mających powyżej…
Baza danych

Firmy

Operator sieci lokali gastronomicznych. Twórcą firmy jest Łukasz Błażejewski, który w 2005 roku założył firmę doradztwa finansowego „Gold Finance Doradcy…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top