Frentzza – Pizza & Friends i Meet & Fit otwierają kolejny lokal

lukasz-klazejewski

Będące w portfolio firmy „7 Street Łukasz Błażejewski” marki „Frentzza – Pizza & Friends” oraz „Meet & Fit – Slow Food” rozpoczęły swoją działalność z kolejnym lokalem pod koniec kwietnia w Sierpcu.

– Sierpecki lokal jest w formacie hybrydowym, czyli w ramach jednego lokalu funkcjonują dwie marki, a w jego wnętrzach po jednej stronie są elementy wystroju charakterystyczne dla Meet & Fit, a po drugiej stronie dla Frentzza. Lokal znajduje się przy Pl. Kardynała Wyszyńskiego 11 i ma powierzchnię 65 m2. Lokal w Sierpcu jest nastawiony głównie na sprzedaż w kanale delivery. W planach na najbliższe tygodnie mamy otwarcie dwóch lokali „Frentzza – Pizza & Friends” w Warszawie – tłumaczy Łukasz Błażejewski, dyrektor generalny sieci.

Oferta sieci

Frentzza – Pizza & Friends to miejsce gdzie można zjeść klasyczną pizzę z doskonałych tradycyjnych produktów, ale także wybrać jedną z wielu w 100% roślinnych pizz, które pozytywnie zaskoczą nie jednego miłośnika mięsa.

Pizze z menu Frentzza to klasyczne kompozycje z włoskich składników przy zachowaniu umiarkowanych cen. W menu oprócz klasycznych pizz dostępne są wegańskie pozycje oraz możliwość stworzenia autorskich pizz z dowolnie wybranych składników. Kwintesencją i wyróżnikiem pizzy Frentzza jest ciasto, którego skład jest tajemnicą handlową. Do ciasta dodawana jest autorska mieszanka 12 odpowiednio dobranych przypraw tworząc niepowtarzalny smak.

Facebook
LinkedIn

PARTNERZY PORTALU

Informacje partnerów portalu

Najemcy

gastronomia
Lokalizacji: 8
Frentzza – Pizza & Friends to sieć pizzerii, działająca od połowy 2020 roku. Marka jest rozwijana w miastach mających powyżej…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top