Nowa marka w Galerii Korona Kielce

halprice-korona-kielce

6 maja br. w Galerii Korona Kielce został otwarty pierwszy w mieście salon sieci HalfPrice. HalfPrice to najnowszy koncept grupy CCC, w kategorii off-price.

Na klientów czeka na ponad 1,4 tys. mkw. powierzchni handlowej szeroka oferta odzieży, obuwia, akcesoriów, dekoracji i wyposażenia wnętrz, znanych marek w przystępnych cenach. To pierwszy taki koncept w mieście.

– Klienci HalfPrice mogą liczyć na bardzo zróżnicowaną ofertę, która będzie uzupełniana kilka razy w tygodniu. Jestem przekonany, że nasze portfolio zaspokoi gusta najbardziej wybrednych poszukiwaczy okazji, a jasny i przejrzysty układ sklepu będzie sprzyjał satysfakcjonującym zakupom – mówi Karol Semik Dyrektor Ekspansji CCC.

Ten nowoczesny format handlowy cechują liczne okazje cenowe produktów znanych brandów. HalfPrice to, jak podkreślają twórcy konceptu, ciekawe połącznie jakości z przystępną ceną.

Oferta sklepu Halfprice zapewnia także dostęp klientom do nowych marek nieobecnych do tej pory w galerii, poszerzając tym samym asortyment w kilku sektorach.

150 lokali handlowo-rozrywkowych w Koronie Kielce

Galeria Korona Kielce jest wielofunkcyjnym centrum handlowo-rozrywkowym o powierzchni najmu 37 tys. mkw., w którym znajduje się ponad 150 lokali handlowo-rozrywkowych, w tym między innymi takie marki, jak: jedyne w Kielcach eobuwie.pl, dziewięcio-salowe Multikino, Patrizia Aryton, Caterina, Tommy Hilfiger, Pandora, Briju, Guess, Douglas, Super Pharm, 4F, Smyk Megastore, Pepe Jeans, Calvin Klein, Media Expert, CCC oraz największe w regionie Reserved.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Projekty

galeria handlowa
37 000 m2
Galeria Korona Kielce to śródmiejska galeria handlowa z ofertą ok. 150 sklepów i punktów handlowo-usługowych.
Baza danych

Najemcy

half-price-logo
dodatki modowe, obuwie, odzież damska, odzież i artykuły dziecięce, odzież męska, odzież młodzieżowa
Lokalizacji: 13
HalfPrice to nowa sieć handlowa w kategorii off-price, w której klienci znajdą szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych…
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
MGC INWEST Sp. z o.o. to firma działająca od 2006 r., zajmuje się głównie wielofunkcyjną działalnością inwestycyjną, tworzeniem i zarządzaniem…
Baza danych
Scroll to Top