Salon Sinsay potroił powierzchnię w Avenidzie Poznań

sinsay-avenida

Marka Sinsay właśnie zmieniła swoją dotychczasową lokalizację w centrum Avenida w Poznaniu. Po relokacji salonu na powiększonej powierzchni na klientów czeka jeszcze więcej modowych, urodowych i wnętrzarskich okazji.

Na klientów Avenidy czeka niemal trzy razy większy Sinsay, który otworzył się właśnie po relokacji na poziomie 1 poznańskiego centrum handlowego. Oprócz powiększonej powierzchni, wynoszącej obecnie prawie 1,4 tys. mkw., sklep zyskał odświeżony design, bazujący na jasnych, subtelnych barwach, które stanowią idealne tło dla wszystkich kolekcji marki.

Kolejna marka z Grupy LPP w Avenidzie

– Czerwiec zamykamy kolejną nowością na naszych pasażach. Salon Sinsay po relokacji ma teraz trzy razy większą powierzchnię i poszerzył swój asortyment o ofertę dla dzieci oraz wyposażenia wnętrz. Bardzo się cieszymy, że kolejna marka z grupy LPP zdecydowała się na powiększenie swojego lokalu właśnie w Avenidzie – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

W nowej przestrzeni wielbiciele marki znajdą bogaty asortyment modnych ubrań i dodatków dla kobiet oraz mężczyzn, a także kolekcję dla najmłodszych, które ze względu na swoją jakość i przystępność cenową, wciąż podbijają serca klientów Sinsay. Projekty charakteryzuje zróżnicowana kolorystyka i wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami. Cała oferta marki wyróżnia się  atrakcyjnymi cenami.

sinsay
Sinsay, Avenida Poznań

6 salonów Sinsay w Poznaniu

Sinsay jest marką lifestyle’ową obecną na rynku od 2013 roku. Posiada 600 sklepów w kilkunastu krajach, z czego ponad 200 w Polsce. W Poznaniu znajduje się 6 salonów Sinsay. Brand oferuje głównie odzież dla kobiet i mężczyzn, a także dzieci, pozostając nadal wiernym modzie dla nastolatków. Uzupełnieniem kolekcji są produkty i akcesoria kosmetyczne oraz elementy wyposażenia wnętrz. W najbliższym czasie firma planuje dalszą ekspansję na rynku w kraju i za granicą. Salon Sinsay po relokacji znajduje się w Avenidzie Poznań na poziomie 1.

Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w Wielkopolsce, które na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni 60 tysięcy metrów kwadratowych mieści ok. 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 1,5 tys. miejsc parkingowych. Centrum posiada bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym i autobusowym. Właścicielem obiektu jest spółka ECE Projektmanagement Polska.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

galeria handlowa
58,000 m2
Avenida Poznań (pierwotna nazwa Poznań City Center) – centrum handlowe przy dworcu kolejowym i autobusowym w Poznaniu.
Baza danych

Najemcy

odzież młodzieżowa
Lokalizacji: 210
Sinsay to najmłodsza marka spółki LPP S.A. Skierowana do nastolatek. Pierwsze sklepy marki otwarte zostały w marcu 2013 roku. Łącznie…
Baza danych

Firmy

Polska spółka córka przedsiębiorstwa ECE z siedzibą w Warszawie została założona w 1997 roku. Na liście centrów handlowych zarządzanych przez…
Baza danych
Scroll to Top