OTCF kontynuuje ekspansję zagraniczną

Grupa OTCF otworzyła kolejny salon marki 4F na zagranicznym rynku. Nowy monobrandowy sklep znajduje się w centrum handlowym UBBO Lisboa w Portugalii.

Firma OTCF, właściciel marki 4F rozpoczęła swoją działalność w Portugalii w styczniu 2020 r., a w październiku ubiegłego roku otworzyła pierwszy sklep w mieście Ponte de Sor. Na ten rok zaplanowano otwarcie na portugalskim rynku min. 5 salonów. Jednym z nich jest sklep w UBBO Lisboa.

Wielofunkcyjny kompleks UBBO Shopping Resort został otwarty w maju 2009 roku. Dwupiętrowy obiekt ma ponad 100 tys. mkw. powierzchni i oferuje ponad 280 sklepów.

4F to marka, która oferuje odzież i akcesoria sportowe. Sieć obecna jest w Polsce, Litwie, Łotwie, Czechach, Słowacji, Rumunii, Hiszpanii, Portugalii, Ukrainie, Tajlandii, Japonii i Tajwanie. Produkty 4F są również dostępne w ponad 600 sklepach multibrandowych.

Portfolio marek OTCF

Spółka OTCF to polska firma, która powstała z pasji do sportu. Specjalizuje się w tworzeniu, produkcji, sprzedaży odzieży sportowej oraz akcesoriów dla konsumentów i sportu zawodowego. W swoim portfolio firma posiada marki 4F, 4F Cafe oraz Outhorn, jest też wyłącznym dystrybutorem marki Under Armour w Polsce.

Ideą OTCF jest łączenie kompetencji, technologii świata sportu ze światem stylu i mody. To dzięki zaangażowaniu pracowników firmy powstają produkty, które noszą Olimpijczycy, zawodowi sportowcy, a także amatorzy oraz pasjonaci aktywności fizycznej.

Strategią OTCF jest ciągły rozwój. Dlatego firma udoskonala ofertę, przygotowując nowe projekty. Rozpoczęła także ekspansję na inne rynki zewnętrzne.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Najemcy

odzież i artykuły sportowe
Lokalizacji: 245
4F to marka, która oferuje odzież i akcesoria sportowe. Sieć obecna jest w Polsce, Litwie, Łotwie, Czechach, Słowacji, Rumunii, Ukrainie,…
Baza danych

Firmy

Spółka OTCF to polska firma, specjalizująca się w tworzeniu, produkcji i sprzedaży odzieży sportowej i akcesoriów dla konsumentów oraz dla…
Baza danych
Scroll to Top