HalfPrice dołącza do grona najemców Nowej Stacji w Pruszkowie

nowa-stacja

Jesienią w centrum handlowo-rozrywkowym Nowa Stacja zostanie otwarty salon HalfPrice, w którym klienci będą mogli znaleźć szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Sieć oferuje odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu. Jednocześnie Nowa Stacja wprowadza pewne zmiany w układzie sklepów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i najemców.

Otwarcie salonu HalfPrice to znakomita wiadomość dla wszystkich, którzy chcą kupować dobrej jakości, markowe rzeczy. Dzięki współpracy ze znanymi markami, uważnym śledzeniu aktualnych trendów oraz negocjowaniu okazyjnych stawek, w HalfPrice znajduje się bogaty asortyment towarów w dużo niższych cenach. Oferta jest uzupełniana kilka razy w tygodniu, a firma stale powiększa kolekcję marek, z którymi współpracuje. To daje gwarancję, że w sklepie HalfPrice zawsze można znaleźć coś ciekawego i warto tam często zaglądać w poszukiwaniu okazji.

Sklepy HalfPrice, własność Grupy CCC, należą do nowoczesnej kategorii off-price, którą pokochali polscy klienci. Marka wystartowała w tym roku już w 20 lokalizacjach i od razu odniosła wielki sukces. Do końca grudnia, tylko w Polsce, klienci będą mogli korzystać z bogatej oferty 60 sklepów HalfPrice. Marka już wkrótce pojawi się także w Czechach, Austrii i na Węgrzech.

W modelu off-price kluczowa jest unikalność, różnorodność oferty, która codziennie się zmienia – dotyczy to również portfolio marek. Dzięki skali przedsięwzięcia, jakim jest otwarcie kilkudziesięciu salonów HalfPrice, klienci mogą liczyć na bardzo zróżnicowaną propozycję – będzie ona uzupełniana kilka razy w tygodniu.- powiedział Karol Semik, Dyrektor ds. Rozwoju w Grupie CCC – HalfPrice to miejsce dla „łowców okazji”.

Salon HalfPrice w Nowej Stacji będzie się znajdował na I piętrze, na powierzchni ponad 1000 m2 zajmowanej do tej pory przez sklepy CCC i Top Secret. Od razu spieszymy z wyjaśnieniem – zarówno sklep CCC, jak i Top Secret nadal pozostają w Nowej Stacji.

Nowe porządki w Nowej Stacji

W Nowej Stacji trwa obecnie reorganizacja kilku sklepów, która, co warto podkreślić, nie zakłóca codziennej działalności centrum. Lokalizację zmienią CCC, Top Secret, Quiosque oraz Uczy i Bawi. Ponownie został otwarty butik Swiss, a niebawem w foodcourcie otworzy się restauracja sushi.

– Nowa Stacja działa już prawie trzy lata, z czego trudne 1,5 roku w pandemii. To właśnie ten okres miał znaczący wpływ na zmiany, które obecnie przeprowadzamy. Cały czas uważnie obserwujemy co się dzieje dookoła i bardzo szybko odpowiadamy na potrzeby rynku oraz dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów i najemców. Zależy nam przede wszystkim na tym, żeby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, a naszym najemcom zapewnić lokalizacje najkorzystniejsze z punktu widzenia ich biznesu – mówi Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji – Jesteśmy przekonani, że mimo przejściowych niedogodności z tym związanych, klientom spodobają się wprowadzone zmiany, szczególnie, że do naszych najemców dołączyły dwie bardzo atrakcyjne marki: Dealz, otwarty w czasie pandemii oraz HalfPrice, który wystartuje na jesieni.

Nowa Stacja to centrum handlowo-rozrywkowe nowej generacji o powierzchni 27.000 mkw. GLA, znajdujące się w sercu Pruszkowa. Doskonała lokalizacja niedaleko stacji PKP i SKM oraz 800 miejsc parkingowych zapewniają wygodny dostęp do 70 lokali handlowych i usługowych. Nowoczesne kino, klub fitness, atrakcje dla dzieci i rozbudowana strefa gastronomiczna pozwalają przyjemnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. W Nowej Stacji można znaleźć m.in. takie marki jak Carrefour, Rossmann, Douglas, RTV Euro AGD, Rebel Electro, Jysk, Home&You, Duka, H&M, CCC, Deichmann, Sizeer, Reserved, Reserved Kids, Sinsay, House, Orsay, Carry, Top Secret, Diverse, Tatuum, Medicine, Monnari, Quiosque, 50Style, Pepco, KIK, Wólczanka, Vistula, Bytom, Esotiq, Martes Sport, 4F, Empik, Świat Książki, SMYK, Uczy i bawi, Świat Zabawek, Cocodrillo, Vision Express, Paris Optique, Time Trend, Yes, Briju, Apart, Ziaja, Czas na herbatę, Dobre Flaszki, Otrębusy, Arkadius – salon fryzjerski, pralnia 3 bąble, McDonalds, Pizza Hut Express, KFC, Grycan, Itaka, Rainbow Tours, TUI, Plus, Orange, Play, T-mobile, Multikino, Fitness Zdrofit, Sala Zabaw Fikołki. Otwarcie centrum nastąpiło 10 listopada 2018 roku. Deweloperem Nowej Stacji w Pruszkowie jest firma ECC Real Estate, obecna na rynku polskim od ponad 25 lat, która m.in. stworzyła centrum handlowo – rozrywkowe Promenada w Warszawie.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

galeria handlowa
18 000 m2
Centrum Nowa Górna to miejsce doskonale znane mieszkańcom Łodzi. Obiekt na rynku obecny jest od 1997 roku. Wcześniejsza nazwa -…
Baza danych

Najemcy

half-price-logo
dodatki modowe, obuwie, odzież damska, odzież i artykuły dziecięce, odzież męska, odzież młodzieżowa
Lokalizacji: 23
HalfPrice to nowa sieć handlowa w kategorii off-price, w której klienci znajdą szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych…
Baza danych

Firmy

Firma ECC Real Estate jest obecna na polskim rynku nieruchomości od 25 lat. Oferuje szeroki wachlarz produktów i usług związanych…
Baza danych
Scroll to Top