scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Eobuwie.pl wprowadza nową usługę

eobuwie-sklep-nanovo

Od 1. września br. w eobuwie.pl można zwrócić zamówione produkty za darmo, nawet w ciągu 100 dni od daty zakupu. Eobuwie.pl wprowadza nowe terminy zwrotów w Polsce oraz na wybranych rynkach zagranicznych: Czechach, Słowacji, Francji, Włoszech, Chorwacji, Rumunii oraz Węgrzech.

– Klienci chętnie korzystają z udogodnień płynących z dłuższego czasu na skompletowanie stylizacji. Dzięki dłuższym terminom zwrotu mogą najpierw poznać walory estetyczne produktu, wybrać dodatki i dopiero na tej podstawie podjąć decyzję o zakupie. Rozumiemy to i proponujemy im wydłużony czas na zwrot. Teraz mają sto dni na oddanie produktu lub wymianę na inny rozmiar, kolor czy fason – mówi Mikołaj Wezdecki, dyrektor ecommerce oraz członek zarządu spółki.

Aby skutecznie dokonać zwrotu, wystarczy wypełnić właściwy formularz oraz wybrać formę zwrotu.

Inwestycje Grupy CCC w eobuwie.pl

Przypomnijmy, że w lipcu br. Grupa CCC podpisała umowę z SoftBank Vision Fund 2, w ramach której zainwestuje on kwotę 500 mln zł w eobuwie.pl S.A. – jedną z wiodących internetowych platform obuwniczych i odzieżowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Pozyskany kapitał zostanie przeznaczony na przyspieszenie rozwoju eobuwie.pl, w tym ekspansję międzynarodową.

Długoterminowym celem eobuwie.pl jest wzmacnianie pozycji europejskiego lidera e-commerce w segmencie obuwia i odzieży. Partnerstwo z SoftBankiem wesprze plany spółki dotyczące dalszej ekspansji na nowych rynkach, uruchomienia nowoczesnych centrów logistycznych poza granicami Polski czy rozwoju nowych usług, takich jak marketplace.

Eobuwie.pl S.A. jest liderem rynku sprzedaży obuwia i akcesoriów online w Europie Środkowo-Wschodniej, oferującym ponad 170 tys. produktów od ponad 580 marek. Spółka działa obecnie na 17 europejskich rynkach. Spółka rozwija także własny e-commerce z modą premium – Modivo.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Najemcy

eobuwie-logo
obuwie dziecięce, obuwie męskie, obuwie damskie
Lokalizacji: 26
Eobuwie.pl jest liderem polskiego rynku e-commerce w kategorii obuwie. Produkty zamawiane przez e-sklep wysyłane są w ciągu 24h. Z oferty…
Baza danych

Firmy

ccc_logo new
retailer
CCC S.A. jest największą detaliczną spółką obuwniczą w Europie Środkowej i jednym z największych producentów obuwia w Europie. Poza rynkiem…
Baza danych

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

Codzienny newsletter kierowany jest do profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów oraz dostawców nowoczesnych usług i technologii dla rynku retail

* indicates required