Wszystkie projekty Mallson na Shopping Center Forum 2021

era-park-ilawa

Mallson Polska – firma doradcza działająca na rynku nieruchomości i komercjalizująca obiekty handlowe – podczas jesiennej edycji targów Shopping Center Forum 2021 CEE na stoisku 300  udzieli szczegółowych informacji na temat aktualnych projektów firmy.

Mallson Polska doradza w przygotowaniu, realizacji i komercjalizacji różnych formatów projektów handlowych w miastach większych i średniej wielkości. Od kilku lat firma specjalizuje się również w mniejszych ośrodkach – realizując projekty w miastach nawet kilkunastotysięcznych. Sprawnie przeprowadza proces rozbudowy istniejących projektów, odpowiadając za koncepcje komercyjne takich powiększeń, zmiany układu najemców oraz komercjalizację całości powierzchni najmu. Taki proces przechodzi np. aktualnie Galeria Maxim w Legionowie, czy też Era Park Radomsko.

Kilkadziesiąt projektów Mallson

Doskonała znajomość handlu w mniejszych miastach procentuje realizacjami kilkudziesięciu parków handlowych. Mallson jest współtwórcą jednej z największych sieci parków handlowych w kraju – Parki Handlowe MultiBox. Najczęściej zlokalizowane są w sąsiedztwie marketów spożywczych Lidl oraz Kaufland. Działa ich już 14 a aktualnie trwa komercjalizacja MultiBox w Szamotułach.

Aktualnie Mallson Polska prowadzi m.in. komercjalizację największego w Iławie parku handlowego Era Park Iława (na zdjęciu) z kompleksową ofertą zakupową. Atutem projektu jest doskonała lokalizacja – u zbiegu Alei Jana Pawła II (droga wojewódzka nr 536) i ulicy Ziemowita, przy stacji benzynowej Orlen oraz w otoczeniu rozwijającej się zabudowy mieszkaniowej. Obiekt na tle miasta i regionu będzie wyróżniać oferta marek do tej pory nieobecnych w mieście oraz sklepy najemców sieciowych w najnowszych standardach. Na powierzchni ponad 7 tys. mkw. działać będzie operator spożywczy oraz kilkanaście sklepów popularnych marek m.in. z branży modowej, sportowej, drogeryjnej, obuwniczej, czy rtv/agd. 90 % powierzchni została już rozdysponowana dla znanych sieci handlowych. Projekt posiada prawomocne pozwolenie na budowę a otwarcie planowane jest na II połowę przyszłego roku. Projekt w Iławie będzie już czwartym obiektem sieci Era Park Handlowy – po Wieluniu i Radomsku oraz po Rembertowie, którego komercjalizacja jest na ukończeniu, a otwarcie planowane jest na listopad tego roku.

Nowe projekty realizowane/komercjalizowane przez Mallson

Inne miasta w których powstają obiekty handlowe realizowane/komercjalizowane przez Mallson to m.in. Grodzisk Mazowiecki (Retalia), Kępno (City Mall), Krotoszyn, Nowy Targ, Zakopane, Ustroń, Wejherowo, Otwock, warszawskie Siekierki, wrocławskie Stabłowice, Legionowo, Chełm, Jasło i inne. Kolejne lockdowny i restrykcje związane z przemieszczaniem się, odwiedzaniem obiektów handlowych, obawy przed rozwojem sytuacji spowodowały, że część firm zwolniło proces ekspansji i procesy decyzyjny. Jednak mimo tego trudnego okresu okresu nasz dział wynajmu w czasie pandemii doprowadził do skomercjalizowania 100% powierzchni najmu kilku obiektów, w tym największego otwartego przez ostanie półtora roku centrum handlowego w Polsce – Galerii Wiślanka w Żorach, Go! Parku w Gorlicach, czy otwartego w maju br. Centrum Handlowego Sekunda w Jędrzejowie.

Podczas Shopping Center Forum 2021 CEE na stoisku nr 300 Mallson przedstawi całość swojego portfolio. Odwiedzający goście mogą liczyć na dużą, wygodną przestrzeń do zapoznania się z realizowanymi projektami oraz na liczne atrakcje, i bogato zaopatrzony bar.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Firmy

retail agency
Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo…
Baza danych
Scroll to Top