Cuprum Arena w Lubinie wzmacnia ofertę: nowe marki i remonty salonów

cuprum-arena

Mimo trudnych okoliczności biznesowych i licznych wyzwań, z jakimi zmaga się branża handlowa, Galeria Cuprum Arena w Lubinie z powodzeniem realizuje strategię stabilnego rozwoju.

Na przestrzeni ostatniego roku pojawiło się kilka nowych marek, między innymi Tatuum i Shushi dla Mnie, a obecni już obiekcie najemcy zdecydowali się na kontynuowanie współpracy. W swoje lokale zainwestowali m.in. 4F otwarty po remoncie w najnowszym koncepcie, czy New Yorker, który aktualnie rozbudowuje swój salon, adaptując większą powierzchnię.

Debiutujące w Cuprum Arena marki: Under Armour i Rainbow

W ostatnim czasie do grona najemców galerii Cuprum Arena dołączyły także: Under Armour oraz biuro podróży Rainbow. Pojawienie się w Cuprum Arena nowych marek wzmacnia tenant-mix i dowodzi stabilnej pozycji rynkowej centrum. Dzięki nowej infrastrukturze drogowej regionu Zagłębia Miedziowego, zasięg oddziaływania obiektu (odległość do 30 min) to blisko 0,5 mln. mieszkańców.

cuprum-arena-under-armour

O Cuprum Arena

Cuprum Arena jest współczesnym centrum mixed-use – handlowym i kulturalnym – położonym w ścisłym centrum miasta. W Cuprum Arena znajduje się ponad 130 lokali handlowo – usługowych, w tym sklepy: eobuwie.pl, TK Maxx, Super Pharm, Guess, Tommy Hilfiger, Bershka, Reserved, restauracje i kawiarnie, kino Helios, Lidl, przestrzenie biurowe, wystawiennicze i eventowe.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Projekty

galeria handlowa
34 000 m2
Cuprum Arena jest nowoczesnym centrum mixed-use: obiektem handlowo - rozrywkowym z selektywnie dobranymi markami. Jest jedyną galerią handlową na taką…
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
Forum Lubin Sp. z o.o. jest inwestorem galerii handlowej Cuprum Arena, zarządzanej przez Ultro Holding sp. z o.o..
Baza danych
Scroll to Top