Chorwacja czwartym zagranicznym rynkiem, na którym debiutuje HalfPrice

halfprice-chorwacja

W Zagrzebiu powstaje sklep HalfPrice, w którym klienci znajdą szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Chorwacja jest już czwartym zagranicznym rynkiem, na którym należąca do Grupy CCC sieć rozpoczyna działalność.

W pięć miesięcy od startu HalfPrice otworzył w Polsce 23 sklepy, a w sierpniu zadebiutował również na Węgrzech i w Austrii. Jeszcze we wrześniu planowane jest otwarcie pierwszego punktu w Czechach.

HalfPrice to nowoczesny koncept sklepów w kategorii off-price, który oferuje szeroki wybór produktów popularnych brandów w atrakcyjnych cenach. W różnorodnym asortymencie klienci znajdą: odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.

– HalfPrice zadebiutował w maju tego roku i od razu spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów – i to zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zachęca nas to do dalszej ekspansji. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na start na kolejnym, czwartym już rynku zagranicznym – mówi Adam Holewa, Prezes Zarządu HalfPrice.

Pierwszy chorwacki HalfPrice zostanie otwarty w Zagrzebiu pod koniec 2021 r.

Pierwszy chorwacki HalfPrice zostanie otwarty w Zagrzebiu pod koniec br. – Będzie to duży, o powierzchni prawie 2 000 metrów kwadratowych, przestronny sklep, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Podobnie jak w innych punktach, także tutaj oferta będzie uzupełniana na bieżąco i dostosowywana do preferencji chorwackich klientów – zapowiada Joanna Czyżewska, Wiceprezes Zarządu HalfPrice ds. Sprzedaży.

We wrześniu sieć HalfPrice wystartuje także w Czechach. Jesienią planowane są również otwarcia dwóch kolejnych sklepów tej marki w Austrii.

– Jako Grupa CCC jesteśmy obecni w Chorwacji od ośmiu lat. Znamy gusta tutejszych klientów i jesteśmy przekonani, że HalfPrice znajdzie swoje miejsce na tym rynku – mówi Malwina Winter, Wiceprezes Zarządu HalfPrice ds. Zakupów.

Jesienią planowe jest także rozpoczęcie sprzedaży online.

HalfPrice to nowa marka, która zadebiutowała na początku maja w Polsce. W trzy miesiące od momentu startu konceptu, Grupa CCC otworzyła 21 sklepów, które odwiedziło ponad 2 miliony osób

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Najemcy

half-price-logo
dodatki modowe, obuwie, odzież damska, odzież i artykuły dziecięce, odzież męska, odzież młodzieżowa
Lokalizacji: 23
HalfPrice to nowa sieć handlowa w kategorii off-price, w której klienci znajdą szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych…
Baza danych

Firmy

retailer
CCC S.A. jest największą detaliczną spółką obuwniczą w Europie Środkowej i jednym z największych producentów obuwia w Europie. Poza rynkiem…
Baza danych
Scroll to Top