Dealz oraz TEDi dołączyli do najemców Parku Handlowego Retalia w Grodzisku Mazowieckim

retalia-wystawca-scf-2021

Grono najemców Parku Handlowego Retalia w Grodzisku Mazowieckim sukcesywnie się powiększa. Firma Mallson Polska pozyskała do Parku Handlowego kolejnych sieciowych najemców – międzynarodową sieć Dealz będącą częścią Pepco Group oraz popularną markę TEDi.

Z przedstawicielami Mallson Polska będzie można spotkać się już 22-23 września br. na Shopping Center Forum 2021 CEE (stoisko nr 300).

TEDi i Dealz to pierwsze sklepy tych marek w mieście. Oba sklepy w Parku Handlowego Retalia w Grodzisku Mazowieckim łącznie zajmą ponad 1200 mkw. powierzchni najmu.

Retalia powstanie w najlepszej lokalizacji handlowej w mieście – przy głównej arterii miasta – ul. Królewskiej, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719. Miejsce to stanie się najważniejszą destynacją handlową i największym skupiskiem sklepów w regionie. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajdują się m.in. Lidl, Aldi, Biedronka, restauracja McDonald’s drive oraz stacja benzynowa Orlen. Poza świetnym położeniem komunikacyjnie – przy głównym skrzyżowaniu – dodatkowo w najbliższym otoczeniu Retalii zlokalizowane są przystanki autobusowe oraz największe osiedla mieszkaniowe – co poza przyjezdnymi z całego miasta i regionu, zapewni też wielu niezmotoryzowanych klientów na codzienne zakupy.

Oferta handlowa Parku Handlowego Retalia w Grodzisku Mazowieckim

W Parku Handlowym Retalia na powierzchni ok 5 tys. mkw. znajdować się będzie 12 sklepów znanych sieci handlowych i usługowych. Głównych najemców obiektu stanowią m.in. sklepy marki LPP – Sinsay i House, sklep rtv – agd – Neonet, sklepy zoologiczne Kakadu oraz drogeria Rossmann.

Tedi oferuje szeroki wybór artykułów pierwszej potrzeby, poczynając od artykułów kosmetycznych, drogeryjnych i toaletowych, poprzez artykuły samochodowe oraz książki, artykuły papiernicze, zabawki po akcesoria i karmy dla zwierząt. Oferta zawiera także szeroką gamę artykułów służących do utrzymania czystości oraz artykułów spożywczych.

Propozycja sklepów Dealz stanowi 3000 produktów w tym artykuły spożywcze, drogeryjne, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawki, produkty dla zwierząt i narzędzia.

Inwestorem Parku Handlowego jest firma Retalia z Grodziska Mazowieckiego, a za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska. Otwarcie parku handlowego zaplanowano na I połowę 2022r.

Mallson Polska

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

park handlowy
5 000 m2
Retalia powstanie w najlepszej lokalizacji handlowej w mieście – przy głównej arterii miasta - ul. Królewskiej, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej…
Baza danych

Najemcy

artykuły spożywcze, drogeria, księgarnia - prasa, odzież i artykuły dziecięce
Lokalizacji: 100
Dealz to koncept sklepów oferujących produkty znanych marek z różnych branż w konkurencyjnych cenach. Grupa Poundland/Dealz działa na rynku od…
Baza danych

Firmy

retail agency
Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo…
Baza danych
Scroll to Top