Deichmann otworzy sklep w Era Park Warszawa Rembertów

era-park-rembertow

Mallson Polska – firma odpowiedzialna za koncepcję komercyjną i wynajem, pozyskała kolejnego najemcę do nowobudowanego parku handlowego sieci Era Park Handlowy w Warszawie – popularną i lubianą przez klientów sieć obuwniczą Deichmann. Salon zajmie ok. 500 mkw. powierzchni najmu.

Mallson Polska jest wystawcą Shopping Center Forum 2021. Wszystkie swoje projekty zaprezentuje na stoisku 300.

Nowy Era Park wyróżnia wyjątkowa lokalizacja – w samym centrum dzielnicy Rembertów, przy jednej z głównych ulic (Strażacka), co gwarantuje bardzo wysoką frekwencję klientów. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 25 tys. mieszkańców.

W niedalekim otoczeniu inwestycji Era Park znajdują się markety Rossmann oraz spożywcze – Biedronka oraz Lidl, jak również przystanki komunikacji miejskiej. W bliskiej odległości położona jest stacja PKP i SKM (Szybka Kolej Miejska), stanowiąca dogodne połączenie z centrum miasta.

Era Park Warszawa Rembertów: 3 tys. mkw. GLA

Na powierzchni ponad 3 tys. mkw. GLA znajdą się sklepy branży modowej, obuwniczej, sportowej, rtv/agd oraz spożywczej. Budowany park handlowy wzbogaci istniejącą ofertę handlową dzielnicy o znane i popularne marki. Przed obiektem zaplanowano 80 miejsc parkingowych dla zmotoryzowanych klientów. Inwestorem jest właściciel obiektów sieci Era Park, prężnie działających w Radomsku oraz Wieluniu.

Deichmann jest wiodącą marką zarówno na niemieckim, jak i europejskim rynku obuwniczym. Oferuje duży wybór obuwia dla każdej grupy wiekowej. Posiada obecnie ponad 4 200 sklepów w 31 krajach i zatrudnia 42 962 pracowników na całym świecie.

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

era-park-rembertów
park handlowy
3 000 m2
Era Park powstanie w stołecznej dzielnicy Rembertów. Planowana jest budowa nowoczesnego parku handlowo-usługowego. Obiekt powstanie na terenie o głębokich tradycjach…
Baza danych

Najemcy

obuwie, obuwie dziecięce, obuwie męskie, obuwie damskie
Lokalizacji: 253
Deichmann to międzynarodowa sieć sklepów obuwniczych obecna w 30 krajach na całym świecie. Deichmann oferuje szeroki asortyment butów dla całej…
Baza danych

Firmy

retail agency
Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo…
Baza danych
Scroll to Top