Martes Sport w Era Park Handlowy w Iławie. Umowę podpisano podczas SCF na stoisku Mallson

t-barchanski-e-sciubidlo-mallson

Podczas jesiennej edycji targów SCF na stoisku Mallson Polska odbyło się oficjalne podpisanie umowy najmu na salon Martes Sport w największym w mieście parku handlowym Era Park w Iławie. Sklep zajmie ok. 650 mkw. powierzchni najmu. Na zdj. Tomasz Barchański z firmy Martes Sport i Ewa Ściubidło, Mallson podczas SCF 2021.

– Decyzja o otwarciu sklepu w Iławie potwierdza potencjał zakupowy miejsca oraz nasze dążenie do ciągłego rozwoju i sięgania z ofertą do coraz szerszego grona odbiorców. Oferujemy sprzęt sportowy, odzież sportową dla ludzi ceniących komfort, swobodę i wysoką jakość i chcemy kontynuować dynamiczny rozwój sieci sklepów. Istotnym aspektem są wieloletnie biznesowe relacje z firmą doradczą Mallson – z którą podpisaliśmy kilkadziesiąt umów najmu w różnych lokalizacjach w Polsce – mówi Tomasz Barchański z firmy Martes Sport.

Atutem projektu jest doskonała lokalizacja – u zbiegu Alei Jana Pawła II (droga wojewódzka nr 536) i ulicy Ziemowita, przy stacji benzynowej Orlen oraz w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej. Już teraz w bliskiej odległości Era Parku Handlowego mieszka kilkanaście tysięcy osób, a w najbliższym czasie w sąsiedztwie projektu powstanie kolejnych kilka tysięcy mieszkań. Obiekt na tle miasta i regionu będzie wyróżniać oferta marek do tej pory nieobecnych w mieście oraz sklepy najemców sieciowych w najnowszych standardach.

Era Park Handlowy w Iławie: 7 tys. mkw. GLA

Na powierzchni ponad 7.000 m.kw. obiekt zaoferuje szeroką i kompleksową ofertę zakupową; działać będzie operator spożywczy oraz kilkanaście sklepów popularnych marek m.in. z branży modowej, sportowej, drogeryjnej, obuwniczej, czy rtv/agd.

90 % powierzchni została już rozdysponowana dla znanych sieci handlowych. Otwarcie obiektu planowane jest w 2022 roku. Za koncepcję handlową oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Obiekt w Iławie będzie czwartym centrum handlowym realizowanym przez doświadczonego inwestora sieci Era Park Handlowy, którego obiekty prężnie działają w Radomsku oraz Wieluniu (oba zostały rozbudowane). Aktualnie w trakcie realizacji jest także budowa Era Park Rembertów w Warszawie, którego otwarcie zaplanowano na 19 listopada br.

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

era-park-ilawa

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

park handlowy
7,000 m2
W Era Parku Handlowy w Iławie na powierzchni ponad 7 tys. mkw. działać będzie operator spożywczy oraz kilkanaście sklepów popularnych…
Baza danych

Najemcy

odzież i artykuły sportowe
Lokalizacji: 350
Martes Sport to sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. W ofercie Martes Sport znajdują się markowe artykuły sportowe do uprawiania najbardziej popularnych…
Baza danych

Firmy

retail agency
Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo…
Baza danych
Scroll to Top