Auchan w CH Osowa będzie otwarty w każdą niedzielę

Już od 17 października hipermarket Auchan w Centrum Handlowym Osowa w Gdańsku będzie otwarty przez siedem dni w tygodniu. Od piątku, 15 października będzie można także skorzystać z usług pocztowych.
Klienci będą mogli wejść do Centrum drzwiami południowymi, znajdującymi się obok Pepco i paczkomatu Inpost. W niedzielę będzie otwarty jedynie hipermarket. Będzie można nie tylko zrobić w nim niezbędne zakupy, ale również nadać lub odebrać paczki. Operatorem usług pocztowych będzie firma kurierska GLS.
Co więcej, każdy, kto dokona w Auchan zakupów za kwotę min. 300 zł w dowolną niedzielę października, dostanie 30 zł na kartę Skarbonka. Szczegóły akcji dostępne są w regulaminie w Punkcie Obsługi Klienta Auchan.
– Cieszymy się, że Auchan w naszym centrum handlowym poszerza zakres swoich usług i tym samym będzie otwarty także w niedzielę. Dajemy naszym klientom nową możliwość, dzięki czemu będą mogli zrobić zakupy dokładnie wtedy, kiedy potrzebują – bez względu na rozkład zajęć w ciągu tygodnia czy tryb pracy. Dodatkowa możliwość odbierania lub nadawania paczek jest bardzo doceniana przez klientów – wyjaśnia Aleksandra Słowińska, Dyrektor Centrum Osowa.
CH Osowa dba o to, by stale poszerzać swoją ofertę i odpowiadać na potrzeby mieszkańców Trójmiasta i okolic. Rozszerzenie działalności hipermarketu Auchan i dostępność przez siedem dni w tygodniu dobrze wpisuje się w strategię marki.
Hipermarket Auchan będzie czynny w każdą niedzielę w godzinach od 8.00 do 21.00.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

park handlowy
39,820 m2
Cen­trum Han­dlo­we Oso­wa jest jed­nym z pierw­szych cen­trów han­dlo­wych w Trój­mie­ście
Baza danych

Najemcy

artykuły spożywcze
Lokalizacji: 102
Auchan to sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r. Sieć zatrudnia blisko 20 tys. pracowników…
Baza danych
Scroll to Top