Multikorzyści dla klientów Klépierre z Multi!Apką

W galeriach należących do grupy Klépierre, w warszawskim centrum handlowym Sadyba Best Mall i w Lublin Plaza, ruszył wyjątkowy program lojalnościowy dla klientów – Multi!Apka. To intuicyjne i wygodne rozwiązanie, które w jednym miejscu gromadzi wszystkie benefity, z jakich można skorzystać podczas wizyty w galerii. Z aplikacji korzystają już klienci Poznań Plaza.

Multi!Apka to elektroniczna Karta Stałego Klienta uprawniająca do korzystania z programu lojalnościowego i wszystkich jego benefitów. Dzięki niej można cieszyć się szeroką gamą atrakcyjnych rabatów w sklepach obecnych na terenie galerii, a także uczestniczyć w akcjach specjalnych z możliwością wygrania lub otrzymania nagród.

Multikorzyści

Do programu lojalnościowego można zarejestrować się na 3 sposoby: klikając w link na stronie internetowej wybranej galerii – sadyba.pl lub lublinplaza.pl, poprzez aplikację w telefonie lub podczas wizyty w centrum handlowym – u hostessy wyposażonej w tablet w trakcie eventów na terenie galerii. Aby korzystać z Multi!Apki podczas wizyty w galerii wystarczy mieć przy sobie telefon. Tworząc Multi!Apkę zrezygnowano z plastikowej karty, jej elektroniczna forma jest wyrazem troski o środowisko.

W 6 miejscach Polski

Grupa Klépierre, jeden z największych operatorów centrów handlowych obecnych w 16 europejskich państwach, specjalizuje się w nieruchomościach komercyjnych o profilu handlowym. Inwestuje i realizuje wielkopowierzchniowe projekty deweloperskie w wielu krajach Europy, zapewniając także pełen zakres usług związanych z zarządzaniem nimi. Obiekty Klépierre są tworzone zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju oraz w poszanowaniu środowiska naturalnego.

W Polsce Klépierre jest właścicielem i zarządcą 6 centrów handlowych o łącznej powierzchni handlowej (GLA) 127 800 m2. Są to: Sadyba Best Mall w Warszawie, Lublin Plaza, Poznań Plaza, Rybnik Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Ruda Śląska Plaza. Wszystkie obiekty posiadają certyfikat BREEAM.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

galeria handlowa
23,000 m2
Centrum handlowo-rozrywkowe zlokalizowane na Sadybie, 10 minut od centrum Warszawy wzdłuż ulic: Powsińska, Konstancińska and Bonifacego.
Baza danych

Firmy

Klépierre Management Polska jest filią francuskiej Grupy Klépierre, jednego z największych operatorów centrów handlowych w Europie. Grupa Klépierre specjalizuje się…
Baza danych
Scroll to Top