scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Skalski Cakes&Cafe w radomskiej Galerii Echo

Skalski-Cakes-Cafe

Kolejny lokal sieci Skalski Cakes&Cafe rozpoczął swoją działalność. Nowa piekarnio cukiernia tego konceptu działa od niedawna w radomskiej Galerii Handlowej Echo. Oprócz autorskich produktów piekarskich i cukierniczych, oferuje ona także dietetyczne czy ekologiczne gotowe dania i zdrowe napoje owocowe od lokalnych producentów.

– Mało który klient wie, że np. kupuje u nas świeże pieczywo, nie mrożone, bez konserwantów i polepszaczy, na zakwasach które sami robimy. W ten sam sposób powstają nasze ciasta, na naturalnych surowcach, bez użycia jakiś półproduktów. Myślę, że mamy się czym pochwalić – mówi Grzegorz Skalski, właściciel sieci cukiernio-piekarni.

Oprócz tego, w ofercie znajdują się gotowe dania – w tym dietetyczne i wegetariańskie, produkty oraz napoje – ekologiczne i naturalne – od lokalnych producentów, a przede wszystkim kawa, i to pod różnymi postaciami, dla której to właśnie warto tu usiąść i odpocząć podczas większych zakupów w Galerii Handlowej.

Rodzinna tradycja

Piekarnia Skalski to jedna z najstarszych tego typu rodzinnych firm w regionie świętokrzyskim. Słynie z produkcji kilkudziesięciu rodzajów tradycyjnego pieczywa bez polepszaczy oraz domowych ciast. Świeże wypieki docierają także do sklepów (w tym należących do sieci Carrefour w małych i średnich miejscowościach centralnej i południowej Polski) na terenie trzech województw – świętokrzyskiego, mazowieckiego i podkarpackiego a wkrótce do Lublina i Rzeszowa.

Pod skrzydłami LCP Properties

Właścicielem radomskiej Galerii Echo jest LCP – London & Cambridge Properties Ltd. . To brytyjska firma inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Od 2005 roku jako LCP Properties rozwija współpracę z partnerami i sieciami handlowymi na terenie Polski. Portfel LCP obejmuje 65 nieruchomości o wartości ponad 275 mln euro i powierzchni 200 tys. mkw. zlokalizowanych w różnych miejscach kraju.

Domeną spółki są nieruchomości komercyjne. LCP inwestuje w obiekty handlowe, małe centra produkcyjno-magazynowe i biurowce. LCP zarządza własnymi obiektami i świadczy takie usługi również dla innych podmiotów. Ze względu na rodzinny charakter firmy LCP inwestuje długoterminowo koncentrując się na optymalizacji przepływów pieniężnych i długofalowym stabilnym wzroście wartości nieruchomości poprzez aktywne zarządzanie portfelem, maksymalizując zyski udziałowców.

 

 

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

lcp-ch-echo-radom
galeria handlowa
19 500 m2
Centrum handlowe Echo w Radomiu zostało otwarte w maju 2000 roku. Obiekt zlokalizowany jest wzdłuż ulicy Żółkiewskiego 7, róg Piłsudskiego.
Baza danych

Najemcy

skalski-cakes-cafe-logo
gastronomia, kawiarnia
Lokalizacji: 43
Skalski Cakes & Cafe to sieć piekarnio-cukierni rozwijająca się w centralnej i południowej Polsce. Marka należy do ostrowieckiej rodzinnej firmy…
Baza danych

Firmy

lcp-logo1
developer/inwestor
London & Cambridge Properties Ltd. (LCP) jest brytyjską firmą inwestycyjną działającą w sektorze nieruchomości komercyjnych. Od 2005 roku jako LCP…
Baza danych

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

Codzienny newsletter kierowany jest do profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów oraz dostawców nowoczesnych usług i technologii dla rynku retail

* indicates required