scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Rusza budowa II etapu EDS Park Legnica.

Park Legnica - EDS

EDS Retail Park rusza z pracami budowlanymi II etapu Retail Parku w Legnicy. Po zakończonych pracach, całkowita powierzchnia obiektu wyniesie ponad 2000 m2.

Po uzyskaniu pozwolenia na budowę, gdański inwestor EDS Retail Park staruje z pracami budowlanymi II etapu EDS Park Legnica, zlokalizowanego przy ul. Złotoryjskiej. Pierwszy etap, zbudowany dla sieci sklepów Biedronka, zakończony został w roku 2020.

Pepco i Rossmann wzmacniają ofertę parku

W kolejnym etapie grono najemców powiększy się o sklep wielobranżowy Pepco (powierzchnia lokalu 470m2), oraz drogerię Rossmann (powierzchnia lokalu 355 m2).

– II etap tej inwestycji jest już mocno wyczekiwany przez przyszłych klientów. Z uwagi na bardzo atrakcyjną lokalizację obiektu, będzie on wartościowym punktem na mapie Retail Parków w tej okolicy.  – komentuje Michał Nowak, Prezes Zarządu EDS Retail Park.

Łączna powierzchnia EDS Park Legnica wyniesie ponad 2 000m2. Projekt obiektu przygotował zespół architektów EDS, a generalnym Wykonawcą jest EDS Retail Park. Zakończenie prac i oddanie II etapu zaplanowane jest na koniec lipca 2022 roku.

5 inwestycji w 3 lata

EDS Retail Park to polski inwestor w zakresie prowadzenia kompletnego procesu inwestycyjnego, związanego z budową i komercjalizacją parków handlowych na terenie Polski i krajów bałtyckich. Na przestrzeni ostatnich 3 lat zrealizowało w kraju pięć inwestycji. Spółka współpracuje z największymi markami handlowymi w Polsce w branży spożywczej, kosmetycznej czy RTV-AGD, otwierając się jednocześnie na współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami i usługodawcami. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, wszystkie inwestycje realizowane przez EDS Retail Park charakteryzują się uznanymi i popularnymi najemcami sieciowymi, pozyskanymi w drodze wnikliwej analizy lokalizacji każdego z obiektów.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

eds-legnica
park handlowy
2 300 m2
Eds Retail Park znajduje się w Legnicy, u zbiegu ulic Leśmiana i Złotoryjskiej. EDS Park Legnica jest kolejną rozpoczętą inwestycją…
Baza danych

Firmy

rds-retail-park-logo
developer/inwestor
EDS Retail Park to polski inwestor w zakresie prowadzenia kompletnego procesu inwestycyjnego, związanego z budową i komercjalizacją parków handlowych na…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

* indicates required