Firma:

Dino

ul. OSTROWSKA 122

63-700

KROTOSZYN

Poland

Dino to ogólnopolska sieć średniej wielkości marketów spożywczych. Dino jest jedną z najszybciej rosnących sieci na całym rynku handlu detalicznego artykułami spożywczymi w Polsce i na koniec czerwca 2020 r. obejmowała 1 302 sklepy na terenie całego kraju.
Model biznesowy Grupy Dino łączy zalety formatu średniopowierzchniowych marketów dogodnie zlokalizowanych dla klientów z umiejętnością szybkiego otwierania nowych sklepów oraz atrakcyjnym asortymentem, na który składają się przede wszystkim markowe i świeże produkty w atrakcyjnych cenach.

Sieć logistyczna Grupy Dino oparta jest na pięciu centrach dystrybucyjnych w: Krotoszynie, Jastrowiu, Wolborzu, Rzeszotarach i Łobzie. Jej zasięg geograficzny umożliwia dostawy świeżych produktów do wszystkich sklepów sieci Dino w całym kraju we wszystkie dni w tygodniu.

Na koniec czerwca 2020 r. Grupa Dino zatrudniała 23,6 tys. osób. Od kwietnia 2017 r. Spółka jest notowana na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Dino Polska S.A. jest spółką z dominującym polskim kapitałem.

Pełna nazwa firmy:

Dino Polska S.A.

Status firmy:

działająca

NIP:

6211766191

KRS:

0000408273

Typ firmy:

  • retailer

Kontakty:
Nazwa sieci Typ najemcy Liczba lokali
artykuły spożywcze 1622
Scroll to Top