Firma:

MSDI

Jana Pawła Woronicza 31 / 316

02-640

Warszawa

Poland

Prezentujemy ofertę MSDI, firmy specjalizującej się w obsłudze procesu inwestycyjnego dla inwestycji budowlanych. Nasze usługi realizowane są w zakresie kompleksowej obsługi dla wszelkich działań dotyczących przygotowania i realizacji inwestycji, a w tym szeroko pojętego „Najmu”, zaczynając od etapu przygotowania procesu inwestycyjnego, projektowanie przez koordynację procesu realizacji i na samej realizacji i eksploatacji kończąc.

Od 2008r pracujemy razem i budujemy Naszą firmę. Organizacja pracy Naszej firmy oparta jest o doświadczenie branżowe jej założycieli, oraz dobieranej kadry osób współpracujących, ugruntowane w trakcie licznych realizacji obiektów komercyjnych, biurowych i innych. Na naszej stronie prezentujemy Państwu listę inwestycji, przy których pracowała Nasza kadra.

Odpowiednia struktura firmy gwarantuje profesjonalizm stosowanych rozwiązań, elastyczność w dopasowaniu się do potrzeb inwestycji, a także ekonomiczność świadczonych usług. Zakres świadczonych obowiązków w ramach obsługi inwestycji może być dopasowywany do potrzeb Inwestora i rozbudowywany zarówno pod względem ilości kadry, jak i wykonywanych specjalizacji, lecz zawsze w taki sposób, który zapewni profesjonalne wykonanie usługi.

Pełna nazwa firmy:

MSDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Status firmy:

działająca

NIP:

9512381671

KRS:

Typ firmy:

  • developer/inwestor

Kontakty:

Informacje SCF News | Retailnet.pl

Scroll to Top