Otwarto Sky Bowling w Sukcesji

23 stycznia 2016 roku w CH-R Sukcesja odbyło się uroczyste otwarcie kręgielni Sky Bowling. Specjalnym gościem był 8-krotny mistrz Polski, Tomasz Janicki.

Sky Bowling w Sukcesji to najnowocześniejsza kręgielnia tego typu w Polsce. Na wszystkich odwiedzających czekają 24 tory o długości 18,5 metra. To przepisowa długość zgodna z wytycznymi Polskiego Związku Kręglarskiego. Sky Bowling jest członkiem Międzynarodowej Federacji Kręglarskiej – Federation Internationalle des Quileurs (FIQ) i obydwu jego podfederacji – World Ninepin Bowling Association (WNBA) oraz World Tenpin Bowling Association (WTBA). Jest także zrzeszony w ich wszystkich sekcjach.

Nowa kręgielnia

– Sky Bowling daje niesamowite możliwości niespotykane w innych kręgielniach. Nie sposób wymienić wszystkich jego funkcji. Niektóre trudno nawet opisać. Trzeba przyjść i zobaczyć. Dzieci mogą tworzyć własne postacie, można rywalizować pomiędzy torami, próbować zbić tylko jeden, wybrany kręgiel. Coś podobnego widziałem tylko w Stanach – przekonuje prezes Sky Bowling Łódź Piotr Przewłocki.

Powierzchnia kręgielni to aż 2700 metrów kwadratowych. Sky Bowling w Sukcesji może pochwalić się również oprzyrządowaniem najwyższej klasy Qubica AMF, które gwarantuje świetną zabawę i najlepszej jakości zawody sportowe. W Sky Bowling można zorganizować nietypową imprezę urodzinową albo turniej integrujący współpracowników. To idealna rozrywka zarówno dla amatorów jak i zawodowców. Przez dwa tygodnie łodzianie mogą za darmo testować tory. Dotychczas z tej możliwości skorzystało ponad 700 osób.

 Sky Bowling w Sukcesji

CH-R Sukcesja

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstało w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe. Obiekt oferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i 44 099 mkw. powierzchni najmu, na której znajduje się ok. 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz część rozrywkowa m.in. z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem sieci Helios.

Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE Sp. z o.o., a za wynajem powierzchni firmy: Colliers International, CBRE Sp. z o.o. oraz Fabryka Biznesu Sp. z o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu