Przybywa sklepów Intermarche

Koniec 2015 roku i początek 2016 to czas szczególnie intensywnej ekspansji sieci supermarketów Intermarche. Tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy sieć powiększyła się o kilka nowych wielkopowierzchniowych sklepów.

Nowe sklepy sieci powstały m.in. w takich miastach jak Bielsko-Biała, Myślenice, Rabka czy Śrem. Wszystkie nowo otwarte sklepy mają powierzchnię powyżej 1 tys. mkw.

Nowy sklep Intermarché w Bielsku-Białej jest 21. sklepem w województwie śląskim.

– Bardzo się z cieszymy, że już niedługo nowy supermarket z szyldem Intermarché pojawi się na Podbeskidziu, i to w samym jego sercu – w Bielsku-Białej. Mamy nadzieję, że mieszkańcy tego wyjątkowego regionu przyjmą nas przyjaźnie i będą chętnie odwiedzali nasz sklep, by skorzystać z jego bogatej oferty – mówią Magdalena Dutka i Tomasz Kubica, właściciele supermarketu Intermarché w Bielsku-Białej.

Z kolei pierwszy sklep Intermarché w Myślenicach jest 16. sklepem w województwie małopolskim mieści się w Galerii Myślenickiej.

Intermarché to sieć sklepów spożywczych działająca w ramach Grupy Muszkieterów – największej w Polsce sieci franczyzowej w kategorii supermarketów spożywczych oraz typu „dom i ogród” (Bricomarché).  Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie ponad 350 punktów sprzedaży Intermarché i Bricomarché. W centrali Grupy w Poznaniu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ponad 14 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 5 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii, oraz Serbii.