Cukiernia Kandulski w NoVa Park

Pod koniec lutego do grona najemców NoVa Park dołączyła Cukiernia Kandulski. Lokal o powierzchni ponad 41 mkw. oferuje wyroby cukiernicze. Powstało także nowe miejsce z widokiem na patio, w którym można napić się kawy.

Cukiernia Kandulski to poznańska firma cukiernicza utworzona w 1983 roku przez jednego z najwybitniejszych polskich cukierników Wojciecha Kandulskiego. Firma posiada rozbudowaną sieć własnych punktów sprzedaży i sieć sklepów franczyzowych, a także współpracuje z renomowanymi sieciami marketów. Cukiernia Kandulski może pochwalić się szeroką gamą wyrobów cukierniczych, których niepodważalnym atutem jest wysoka jakość produktu, doskonały smak i artystyczny wygląd.

– To już kolejny lokal z ofertą gastronomiczną, po Sphinx, który otworzył się w NoVa Park w ostatnim czasie. Tym razem mieszkańcy Gorzowa i okolic mogą wybierać z bogatej oferty ciast i tortów dostępnych w Cukierni Kandulski, które będą idealnym pomysłem na urozmaicenie rodzinnych uroczystości” – mówi Maciej Tatała, dyrektor NoVa Park.

Cukiernia Kandulski jest zlokalizowana na pierwszym piętrze na powierzchni ponad
41 mkw., obok New York Hot Dog.

NoVa Park to centrum handlowo-rozrywkowe położone w województwie lubuskim, którego otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.Kruk czy Bershka.