Otwarto sklep SportsDirect.com. w Sukcesji

Do grona nowych na łódzkim rynku sklepów dołącza kolejna światowa marka. W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja swój pierwszy sklep w Łodzi otworzył światowy gigant – SportsDirect.com.

15 marca br., w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja, swój sklep otworzył SportsDirect.com. Lokal liczy prawe 1,5 tys. metrów kwadratowych i jest zlokalizowany na poziomie -1.
SportsDirect.com to jeden z największych sklepów sportowych, który obecny jest na rynku od 1982 roku. W chwili obecnej sieć posiada około 670 punktów sprzedaży na świecie, z czego 270 znajduje się w 19 krajach europejskich – m.in. w Polsce. SportsDirect.com oferuje szeroką gamę produktów – zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów różnych dyscyplin sportowych. Oferuje takie marki zewnętrzne jak: Nike, adidas, Puma i wewnętrzne jak: Everlast, Lonsdale czy Karrimor.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstało w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe. Obiekt oferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 45 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajduje się ok. 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz część rozrywkowa m.in. z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem sieci Helios.

Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE Sp. z o.o., a za wynajem powierzchni firmy: Colliers International, CBRE Sp. z o.o. oraz Fabryka Biznesu Sp. z o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.