Intermarche realizuje plan otwarć

Pierwszy sklep Intermarché w Radomsku rozpoczął oficjalnie działalność 19 maja 2016 roku. Jest to 231. sklep tej sieci w kraju i jednocześnie 15. w województwie łódzkim.

– Chcemy odpowiadać na potrzeby mieszkańców Radomska, dlatego nasz supermarket będzie wyróżniał się na tle konkurencji szeroką i różnorodną gamą asortymentową. Znajdą się w niej produkty marek własnych sieci jak i produkty od lokalnych dostawców. Polecamy także wyroby wędliniarskie wytwarzane bezpośrednio na terenie marketu – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

W ofercie nowo otwartego sklepu znajdzie się ok. 16 tys. różnego rodzaju wyrobów i towarów spożywczych oraz przemysłowych, a także produkty marek własnych Intermarché (w tym wyróżnione certyfikatem Selection) oraz delikatesowe wytwarzane we francuskich fabrykach Grupy Muszkieterów, niedostępne w placówkach innych sieci działających w Polsce.

Intermarché to sieć sklepów spożywczych działająca w ramach Grupy Muszkieterów – największej w Polsce sieci franczyzowej w kategorii supermarketów spożywczych oraz typu „dom i ogród” (Bricomarché).  Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie ponad 350 punktów sprzedaży Intermarché i Bricomarché. W centrali Grupy w Poznaniu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ponad 15 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.