Intermarché otwiera sklep w CH Brama Mazur

Brama Mazur w Ełku wkrótce zaprosi na zakupy do supermarketu spożywczego Intermarché. Sklep będzie zlokalizowany na parterze centrum handlowego, a jego powierzchnia sprzedaży wyniesie około 1 tys. mkw. Obecnie centrum handlowe jest w 100% skomercjalizowane.

Intermarché to znana międzynarodowa marka należąca do sieci supermarketów spożywczych działających w ramach Grupy Muszkieterów.

– Brama Mazur jest skomercjalizowana w 100%. Po tym, jak w listopadzie strefę gastronomiczną Bramy Mazur zasiliła restauracja KFC, a wiosną ruszyła siłownia Calypso, przyszedł czas na kolejną dobrze znaną i lubianą markę – Intermarché, oferującą towary pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych i wyselekcjonowanych źródeł – mówi Michał Masztakowski, dyrektor ds. rozwoju i wynajmu Master Management Group.

– Stale pracujemy nad tym, żeby Brama Mazur tętniła życiem – organizujemy liczne imprezy, m.in. pełną rabatów i konkursów »Noc Zakupów« połączoną z koncertem czy realizowane wspólnie z miastem Ełk i MOSiR cykliczne wydarzenie »Podróż ze smakiem«, przyciągające do centrum handlowego tłumy miłośników dobrego jedzenia. Wielkimi krokami zbliżają się również 2-gie urodziny galerii, w ramach których zaplanowaliśmy moc atrakcji dla naszych klientów. Te działania przynoszą rezultaty – w 2015 roku Bramę Mazur odwiedziło ponad 2,2 miliona osób – dodała Justyna Szymkiewicz, pełniąca obowiązki administratora Bramy Mazur.

Brama Mazur w Ełku o łącznej powierzchni handlowej 17 tys.mkw., z parkingiem na około 500 miejsc, jest jednym z najbardziej popularnych obiektów handlowych w regionie. Największe sklepy w galerii to Euro RTV Agd, oferujący elektronikę i sprzęt gospodarstwa domowego oraz sklepy wszystkich marek należących do Grupy LPP, tj. Cropp, House, Mohito, Reserved i najnowszy brand Sinsay. Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych w Brami Mazur znajdują się również: H&M, Carry, Top Secret, CCC, Jysk i wiele innych. Centrum oferuje także zróżnicowane możliwości rozrywki i rekreacji, w tym pierwszy w regionie 4-salowy multipleks Planet Cinema, a także restauracje i kawiarnie.