Neonet przenosi salony w atrakcyjniejsze miejsca

Ogólnopolska sieć sklepów z asortymentem AGD, RTV, IT konsekwentnie umacnia swoją pozycję w miejscowościach poniżej 200 tysięcy mieszkańców. W tym celu modernizuje salony i przenosi je w atrakcyjniejsze miejsca. 8 września uroczyście otwiera swoje sklepy we Wrześni i Szczecinku w zupełnie nowych lokalizacjach.

To kolejne otwarcia Neonet w tym roku. Realizując kilkadziesiąt inwestycji rocznie, spółka udowadnia, że jest jedną z najbardziej rozwojowych firm w swojej branży.

Już za dwa tygodnie z przedstawicielami sieci Neonet – na czele z Bartoszem Piotrowskim, dyrektorem działu ekspansji Neonet – będzie można porozmawiać podczas targów Shopping Center Forum, które odbędą się w Warszawie.

Neonet w Szczecinku znany jest mieszkańcom od kilkunastu lat. 8 września przenosi się w nowe miejsce – do Centrum Handlowego Aria. Zalety nowego salonu to: dużo miejsc parkingowych, sąsiedztwo sklepów dyskontowych, lepsze możliwości ekspozycji towaru i przede wszystkim większa powierzchnia samego sklepu.

– Nowy salon będzie się znajdował w centrum handlowym Aria, przy ulicy Bohaterów Warszawy 31-35. To zaledwie 100 metrów od poprzedniej lokalizacji, jednak zapewniam, że klienci bardzo szybko odczują różnicę na plus – mówi Zbigniew Ostrowski, regionalny kierownik sprzedaży w Neonet. – Będziemy mieć do dyspozycji 400 metrów kwadratowych powierzchni, na której wyeksponujemy tysiące markowych produktów w atrakcyjnych cenach. Co ciekawe, oprócz standardowej ekspozycji pralek i lodówek zapewnimy też strefę Prestige, czyli wyższej klasy produkty do zabudowy. Poza tym wprowadzimy otwartą ekspozycję produktów IT i GSM, czyli laptopy, komputery, smartfony, tablety – dodaje.

Z kolei Neonet we Wrześni, po ponad dziesięciu latach obecności na ulicy Sądowej, przenosi się na ulicę Kościuszki 14a. W pobliżu znajdują takie sklepy jak Intermarché, Bricomarché, Lidl czy również Targowisko Miejskie. Największe zalety nowej lokalizacji to przede wszystkim bardzo duży parking oraz dogodny dojazd.

– Zmieniamy siedzibę dla klientów, ponieważ chcemy im zapewnić jeszcze lepszą obsługę i jeszcze wyższą jakość oferowanych usług. W starej lokalizacji trudno było pokazać towar na ekspozycji otwartej, dostępnej dla klienta. W nowym miejscu każdy produkt będzie wyeksponowany zgodnie ze standardami aktualnie obowiązującymi w naszej sieci, a klienci będą mieli do dyspozycji wszystkie towary z oferty Neonet. Począwszy od dużego AGD, jak pralki, lodówki, zmywarki, kuchenki czy drobnego AGD (suszarki do włosów, lokówki, maszynki), po sprzęty RTV (telewizory, soundbary, sprzęt audio), IT (komputery, laptopy, drukarki, tablety), smartfony, aparaty fotograficzne i nawigację – wyjaśnia Bogusław Michalski, regionalny kierownik sprzedaży w Neonet.

Grupa Neonet jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje najwyższej klasy markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl. Misją Grupy Neonet jest, by klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu RTV, AGD i IT oraz mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością. Wysoki poziom usług i zaufanie Klientów przyniosły Grupie Neonet wiele znaczących nagród i wyróżnień, m.in.: Gwiazda Jakości Obsługi, Laur Klienta i Konsumenta czy tytuł Created in Poland Superbrands. W 2016 roku Neonet dołączył do międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.