Neonet ponownie wybiera Częstochowę

Mimo że w Częstochowie spółka Neonet posiada już jeden sklep, przy ulicy Okulickiego, teraz postanowiła skierować swą ofertę do klientów z innej części miasta. 29 września otwiera drugi salon w DL Center Point przy ulicy Jagiellońskiej.

To kolejne otwarcie salonu sprzedaży w sieci Neonet. Jesienią spółka zapowiada nowe niespodzianki w innych częściach kraju. Dokonując kilkudziesięciu inwestycji w roku, spółka udowadnia, że jest jedną z najbardziej rozwojowych firm w branży.

– Nowy sklep przy ulicy Jagiellońskiej będzie zlokalizowany na granicy kliku silnych dzielnic: dzielnicy Raków, Wrzosowiak, Ostatni Grosz oraz Błeszno. Zaletą tej lokalizacji jest atrakcyjna siedziba w DL Center Point, dostępność oraz sąsiedztwo dużych sklepów spożywczych. Dzięki temu, klienci będą mogli dokonać kompleksowych zakupów, oszczędzając czas i pieniądze – argumentuje Piotr Jędrysiak, regionalny kierownik sprzedaży w Neonet.

Nowy sklep będzie miał nowoczesną, otwartą ekspozycję oraz powierzchnię blisko 320 mkw. Klienci znajdą tu tysiące markowych produktów takich jak: komputery, laptopy, tablety, smartfony, telewizory, pralki, lodówki i kuchenki – wszystko w atrakcyjnych i mocno obniżonych cenach.

Sklep przy ulicy Jagiellońskiej będzie czynny siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:00 i w niedzielę od 10:00 do 18:00.

Grupa Neonet jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje najwyższej klasy markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl. Misją Grupy Neonet jest, by klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu RTV, AGD i IT oraz mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością. Wysoki poziom usług i zaufanie klientów przyniosły Grupie Neonet wiele znaczących nagród i wyróżnień, m.in.: Gwiazda Jakości Obsługi, Laur Klienta i Konsumenta czy tytuł Created in Poland Superbrands. W 2016 roku Neonet dołączył do międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.